مقایسه ایمپلنت کره ای با ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت کره ای یا امریکایی


امروز دو کشور که در زمینه ایمپلنت فعالیت دارند را با هم بررسی می کنیم. این بررسی می تواند به شما کمک بسیار زیادی در زمینه انتخاب نوع ایمپلنت خود کند. امریکا و کره در ساخت ایمپلنت بسیار فعال می باشند و دارای انواع برند های ایمپلنت سازی می باشند. این بررسی به صورت کلی می باشد زیرا نمی توان تمام برند ها را به صورت جدا بررسی کرد.

ایمپلنت کره ای یا امریکایی مسئله این است

مقایسه این دو کشور سازنده ایمپلنت بسیار سخت می باشد زیرا نمی توان یکی از آنها را به صورت کامل بهتر دانست. هر کدام از این کشور ها در زمینه خاصی بهتر از دیگری می باشد به همین دلیل شما باید بدانید که دنبال چه ویژگیی می باشید و اطلاعاتی درباره صنعت ایمپلنت سازی هر کدام از این کشور ها داشته باشید. می توان به صورت خلاصه گفت اگر به دنبال کیفیت و درصد موفقیت درمان بالایی می گردید و قیمت این درمان برای شما اهمیتی ندارد ایمپلنت های امریکایی برای شما گزینه ی مناسب تری می باشد. اما اگر به دنبال قیمت مناسب درمان، در کنار کیفیت مناسب هستید می توانید از ایمپلنت های کره ای استفاده نمائید. در ادامه به بررسی و معرفی هر کدام از این کشور ها می پردازیم و در انتها این دو کشور را به صورت کامل با یک دیگر مقایسه می کنیم. در انتها این دو کشور را در چهار زمینه مقایسه می کنیم که به شرح زیر می باشد:

مقایسه ایمپلنت کره ای با ایمپلنت آمریکایی
مقایسه ایمپلنت کره ای با ایمپلنت آمریکایی

[su_list icon=”icon: stop” icon_color=”#f05360″]

  • قیمت
  • کیفیت
  • محبوبیت در ایران
  • میزان موفقیت درمان

[/su_list]

ایمپلنت های امریکایی

امریکا یکی از کشور های پیشرو در زمینه های علمی و تکنولوژی می باشد. این علم فناوری در کنار خلاقیت های بالا در برند های ایمپلنت سازی امریکا توانسته این کشور را به یکی از پیشرو ترین کشور ها در صنعت ایمپلنت سازی قرار دهد. ایمپلنت های امریکایی از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار می باشند.

ایمپلنت امریکایی

قیمت ایمپلنت های امریکایی

قیمت یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب برند و کشور سازنده ایمپلنت می باشد. قیمت ایمپلنت های امریکایی بسیار خاص می باشد و اگر به خواهیم به صورت واضح بگوییم: قیمت ایمپلنت های امریکایی در دسته قیمتی بالا قرار می گیرند. البته این قیمت بالا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند بالا بودن قیمت دلار در مقابل ریال

ارزش خرید ایمپلنت های امریکایی  

ارزش خرید یکی از موارد مهم در خرید هر چیزی می باشد. ارزش خرید ایمپلنت های امریکایی بسیار بالا می باشد. همانطور که گفته شد ایمپلنت های امریکایی در دسته قیمت بالا قرار می گیرند اما ارزش خرید بسیار بالا دارند، زیرا شما به نسبت پولی که  بابت این ایمپلنت ها پرداخت می کنید از کیفیت بالا نیز برخوردار  می شوید.

بهترین برند ایمپلنت امریکایی

ایمپلنت های امریکایی دارای انواع مختلفی می باشند. به طور قطع نمی توان گفت که کدام یک از برند های امریکایی بهترین می باشد. اما یکی از بهترین برند ها، ایمپلنت زیمر امریکا می باشد. این شرکت به دلیل استفاده از تکنولوژی و خلاقیت در ساخت ایمپلنت های خود از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد. برای مثال این شرکت در بعضی از ایمپلنت های خود از فلزی به نام تراباکولار استفاده می نماید. این فلز به دلیل داشتن سطحی متخلخل می تواند روند جوش خوردن استخوان با ایمپلنت را سرعت ببخشد و استحکام آن را نیز افزایش دهد. تمام مواردی که بالا گفته شده باعث می شود درصد موفقیت درمان ایمپلنت های زیمر بالا رود.

عمر ایمپلنت های امریکایی

هر برند از شرکت های ایمپلنت سازی دارای عمر مفید متفاوتی می باشند اما اگر برند های ایمپلنت سطح اول امریکایی را در نظر بگیریم خیال شما باید آسوده باشد. عمر مفید ایمپلنت های امریکایی بسیار بالا می باشد زیرا ایمپلنت های امریکایی دارای کیفیت بالایی می باشند و تا حد زیادی طول عمر ایمپلنت های امریکایی مادام العمر می باشد.

انواع ایمپلنت های امریکایی

کشور امریکا همانطور که در بالا نیز گفته شد دارای انواع برند ایمپلنت سازی می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی مخصوص به خود می باشد. شما برای انتخاب ایمپلنت امریکایی باید ویژگی هر کدام را بدانید و در بین آنها بهترین برند را نسبت به شرایط خود انتخاب نمائید به همین دلیل نیز در ادامه انواع ایمپلنت های امریکایی را معرفی می کنیم.

ایمپلنت امریکایی زیمر

ایمپلنت امریکایی زیمر همان طور که در بالا اشاره شد یکی از بهترین برند های ایمپلنت امریکا و حتی دنیا می باشد. این شرکت با استفاده از دانش و خلاقیت در ایمپلنت های خود توانسته است ایمپلنت های با کیفیت را  تولید نماید. این شرکت در سال 1927 میلادی توسط فردی به نام زیمر تاسیس گردید.

ایمپلنت امریکایی اینترالاک

اینترالاک یکی از برند های محبوب در بازار جهان و ایران می باشد. این شرکت با استفاده از دانش بالای خود تکنولوژی های خاصی را در ایمپلنت های خود استفاده کرده است. از دلایل محبوبیت این برند در بازار جهانی می توان به تنوع محصولات و کیفیت آنها اشاره کرد.

ایمپلنت امریکایی Nobel BioCare

ایمپلنت امریکایی نوبل بیوکر از دسته ایمپلنت های با کیفیت امریکایی می باشد. ایمپلنت های نوبل بیوکر دارای محبوبیت زیادی در بازار ایمپلنت کانادا و شمال امریکا می باشند. ایمپلنت نوبل بیوکر دارای محبوبیت بالایی در ایران نیز می باشد اما قیمت ایمپلنت نوبل به دلیل نرخ ارز و دیگر مسائل دچار مشکلات فراوانی شد.

مزایا و معایب ایمپلنت های امریکایی

مزایا معایب ایمپلنت های امریکایی: ایمپلنت های امریکایی دارای مزایای زیادی می باشند. از مزیت های ایمپلنت های امریکایی به کیفیت، درصد موفقیت درمان و کیت های جراحی کامل و سازگار با ایمپلنت ها اشاره کرد. البته باید گفت تمام ایمپلنت های امریکایی دارای کیفیت مناسبی نمی باشد به همین علت بهتر است از برند هایی با شناخت بالا در سطح بازار جهانی استفاده نمائید.

مزایا و معایب ایمپلنت آمریکایی
مزایا و معایب ایمپلنت آمریکایی

معایب ایمپلنت های امریکایی:  از معایب ایمپلنت های امریکایی می توان به به قیمت بالای آنها اشاره کرد اما باید گفت این قیمت بالا به دلایل گوناگونی بستگی دارد. بخشی از قیمت بالای ایمپلنت های امریکایی به دلیل قیمت خود شرکت های ایمپلنت سازی بر  می گردد و بخشی به علت تفاوت قیمت ارزی مربوط می شود.

ایمپلنت های کره ای

کشور کره را می توان یکی از کشور های تازه وارد در صنعت ایمپلنت سازی دانست اما  با وجود تازه بودن این صنعت در، این کشور برند های متفاوتی در این حوضه مشغول به فعالیت می باشند. ایمپلنت های کره ای دارای مزیت ها و معایب مخصوص به خود می باشند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

قیمت ایمپلنت های کره ای

یکی از بخش های مهم در ایمپلنت های کره ای قیمت آنها می باشد. ایمپلنت های کره ای محبوبیت زیادی در ایران دارا می باشند و علت آن قیمت ایمپلنت های کره ای است. ایمپلنت های کره از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشند. قیمت در کنار کیفیت مناسب دلیل موفقیت ایمپلنت های کره ای در بازار بین المللی است.

ارزش خرید ایمپلنت های کره ای

اررزش خرید یکی از فاکتور های مهم برای بیماران می باشد. ارزش خرید در حقیقت یعنی تناسب قیمت و کیفیت محصول که ایمپلنت های کره ای در این زمینه بسیار موفق می باشند زیرا ایمپلنت های کره ای در کنار قیمت بسیار مناسب از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند.

بهترین برند ایمپلنت کره ای

بهترین برند ایمپلنت کره ای را نمی توان به طور قطع معرفی نمود زیرا تعداد زیادی از برند های کره ای با کیفیت مناسبی مشغول به فعالیت می باشند. ایمپلنت های کره ای توانسته اند در مدت زمانی که وارد بازار ایمپلنت سازی شده اند کیفیت مطلوبی را از خود به نمایش بگذارند به طوری که بعضی از برند های کره ای در حال رقابت با ایمپلنت های اروپایی می باشند.

عمر ایمپلنت کره ای

یکی دیگر از نگرانی های بیماران برای استفاده از ایمپلنت های کره ای دوام و عمر آنها می باشد. عمر ایمپلنت ها به موارد بسیاری مربوط می شود مانند: دکتر معالج، بیماری های زمینه افراد، رعایت بهداشت، برند ایمپلنت مورد استفاده و مراقبت های بعد از ایمپلنت اما اگر بخواهیم فقط برند ایمپلنت را موثر در طول عمر ایمپلنت ها بدانیم ایمپلنت های کره ای دارای عمر مفید بسیار بالایی می باشند. باید گفت اگر شما از برند های معتبر کره ای استفاده نمائید طول عمر بالایی دریافت خواهید کرد.

انواع ایمپلنت های کره ای

ایمپلنت های کره ای دارای انواع متفاوتی می باشد که در کیفیت و طول عمر تفاوت هایی با یک دیگردارند. تمامی ایمپلنت های کره ای دارای کیفیت مناسبی نمی باشند به همین دلیل بهتر است قبل از استفاده از ایمپلنت های کره ای درباره برند که قصد استفاده از آن را دارید کاملا تحقیق نمائید. در ادامه قصد داریم بخشی از برند های معتبر و با کیفیت ایمپلنت های کره ای را به شما معرفی نماییم.

ایمپلنت کره ای دیو (Dio)

ایمپلنت کره ای دیو یکی از برند های معتبر و با کیفیت کره می باشد. ایمپلنت Dio در فیکسچر های خود از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند همین امر باعث کیفیت و طول عمر بالای ایمپلنت های دیو می شود. این شرکت در فیکسچر های خود از سطوحی به نامHSA بهر می برد که این سطوح می تواند باعث کاهش زمان نقاهت و بالا رفتن درصد موفقیت درمان شود. این شرکت در سال 2002 فعالیت خود را آغاز نمود و توانست در سال2008 مجوز های مربوط به اروپا(CE) و امریکا(FDA) را دریافت نماید.

ایمپلنت کره ای مگاژن

ایمپلنت مگاژن یکی از با کیفیت ترین ایمپلنت های کره ای می باشد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی و کیفیت بالا در محصولات خود توانسته است از محبوبیت بالایی در بازار برخوردار شود. شرکت مگاژن در ایمپلنت های خود از سطوحی به نام XPEED استفاده می نماید. این سطوح باعث بالا رفتن درصد موفقیت درمان و کیفیت بالاتر فیکسچر ها می شود. این شرکت در سال 2002 شروع به فعالیت کرد و در سال 2006 توانست مجوز های مربوط را امریکا دریافت نماید.

ایمپلنت کره ای سوان مدیکس

ایمپلنت های سوان مدیکس در دسته ایمپلنت های با کیفیت کره ای قرار می گیرند. ایمپلنت های سوان مدیکس از کیفیت و تکنولوژی بالایی برخوردار می باشند. ایمپلنت های کره ای سوان مدیکس از طراحی بالایی نیز برخوردار هستند. از مهم ترین قسمت ها در جراحی ایمپلنت بخش دریل کردن استخوان فک می باشد که به علت داشتن طراحی مدرن ایمپلنت های سوان مدیکس نیاز به دریل کردن استخوان فک کمتر می شود. یکی از دلایل محبوبیت بالای ایمپلنت های این شرکت نیز همین امر می باشد.

مزایا و معایب ایمپلنت کره ای

مزایایی ایمپلنت های کره ای: از مزایا ایمپلنت های کره ای می توان به کیفیت و تکنولوژی بالا ایمپلنت های کره ای اشاره نمود. ایمپلنت های کره ای دارای قیمت مناسب در کنار کیفیت مناسب می باشند این ویژگی را می توان بزرگترین مزیت ایمپلنت های کره ای نامید. ایمپلنت های کره ای دارای ارزش خرید بالایی نیز می باشند علت این ارزش خرید بالا کیفیت مناسب در کنار قیمت مناسب می باشد.

مزایای و معایب ایمپلنت کره ای
مزایای و معایب ایمپلنت کره ای

معایب ایمپلنت های کره ای: تمام برند های ایمپلنت سازی دارای معایب مخصوص به خود می باشند اما اگر بخواهیم تمام ایمپلنت های کره ای را مورد بررسی قرار بدهیم و به صورت کلی معایب ایمپلنت های کره ای را بیان نماییم باید گفت تمام برند های کره ای از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشند به همین علت بسیار مهم است که قبل از انجام این درمان اگر قصد استفاده از ایمپلنت های کره ای را دارید به طور کامل تحقیقاتی را نسبت به برند مورد استفاده انجام دهید البته ما به شما پیشنهاد می دهیم تا با انجام مشاوره با پزشک های متبحر از برند مورد استفاده، اطمینان خاطر پیدا کنید.

مقایسه ایمپلنت های کره ای و امریکایی

اگر شما این مقاله را به صورت کامل مطالعه کرده باشید به دانش نسبی، نسبت به ایمپلنت های کره ای و آمریکایی رسیده اید. می توان گفت برای هر بیمار که قصد انجام این درمان را دارد چهار فاکتور از باقی مهم تر می باشد که ما نیز قصد داریم این دو کشور را در همین چهار فاکتور بررسی کنیم که این مقایسه به شرح زیر می  باشد.

مقایسه ایمپلنت آمریکایی و کره ای
مقایسه ایمپلنت آمریکایی و کره ای

مقایسه قیمت ایمپلنت کره ای با ایمپلنت های آمریکایی

ایمپلنت های امریکایی همانطور که در بالا نیز گفته شد در دسته بندی ویژه ای از نظر قیمت قرار می گیرند. اگر بخواهیم قیمت این دو کشور سازند ایمپلنت را با یک دیگر مقایسه کنیم باید گفت ایمپلنت های آمریکایی از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. اما یکی از فاکتور های مهم دیگری که می توان به آن اشاره کرد ارزش خرید می باشد که در حقیقت، نسبت قیمت ایمپلنت به کیفیت آن می باشد. شاید برای شما جالب باشد که بگوییم ارزش خرید ایمپلنت های این دو کشور تا حدودی برابر است.

مقایسه کیفیت ایمپلنت های کره ای با امریکایی

کیفیت ایمپلنت ها در این درمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کیفیت ایمپلنت ها به تکنولوژی، خلاقیت و موارد بسیاری بستگی دارد. می توان در مقایسه کیفیت ایمپلنت های امریکایی و کره ای، کیفیت ایمپلنت های امریکایی را بالا تر دانست زیرا دارای تکنولوژی و خلاقیت بسیار بالاتری هستند.

مقایسه میزان موفقیت درمان

میزان موفقیت درمان به عوامل خارجی متفاوتی بستگی دارد اما می خواهیم در این بخش تصور کنیم که میزان موفقیت درمان ایمپلنت فقط وابسته به کشور سازند آن می باشد. میزان موفقیت درمان از طرفی نیز ارتباط مستقیمی با کیفیت دارد به همین دلیل نیز می توان گفت ایمپلنت های امریکایی درصد موفقیت بالاتری نسبت به ایمپلنت های کره ای دارند

مقایسه محبوبیت در ایران

شاید برای شما جالب باشد چرا میزان محبوبیت می تواند مهم باشد. میزان محبوبیت  از جهتی دارای اهمیت می باشد که هر چقدر کشور های سازند ایمپلنت در ایران محبوب تر باشند محصولات آن کشور نیز بیشتر در ایران موجود است. به دلایل مختلف اقتصادی، امروزه در ایران قیمت هر محصول بسیار مهم می باشد. به دلیل پایین تر بودن قیمت ایمپلنت های کره ای می توان گفت ایمپلنت های این کشور نیز از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند.

مطالب مشابه


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/implantc/public_html/wp-content/themes/Implan28THM new/comments.php on line 60