10 تا از بهترین ایمپلنت های جهان

10 عدد از بهترین ایمپلنت های دنیا


همانطور که می دانید بی دندانی دارای معایب بسیار زیادی است. این بیماری می تواند به ظاهر و سلامتی شما آسیب وارد کند. به همین علت نیز راه های درمانی متفاوتی برای این بیماری ارائه شده است. یکی از این راه ها ایمپلنت دندان نام دارد.

ایمپلنت دندان را می توان بهترین درمان برای بی دندانی نامید زیرا نسبت به دیگر درمان های مشابه دارای مزایای بسیار زیادی است. همین موارد باعث شده تا ایمپلنت دندان در بین بیماران محبوبیت ویژه ای داشته باشد. این محبوبیت باعث شکل گیری برند های متفاوتی در سرتا سر دنیا شده است.

10 عدد از بهترین ایمپلنت های جهان

همانطور که در بالا نیز گفته شد برند های متفاوتی مشغول به طراحی و تولید ایمپلنت های دندانی می باشند. اما مهم ترین سوال در بین بیماران  این است که بهترین آنها کدام می باشد. به همین دلیل نیز امروز قصد داریم در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین ایمپلنت های جهان بپردازیم.

10 تا از بهترین ایمپلنت های دنیا

ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن یکی از برند های می باشد که در ایران نیز به خوبی شناخته شده است. این برند فعالیت خود را در سال 1954 آغاز کرده است و به سوئیس تعلق دارد. این شرکت به علت کیفیت بالای محصولات خود و استفاده از تکنولوژی های بسیار پیشرفته در ساخت و تولید آنها لقب بهترین ایمپلنت دنیا را دارا می باشد.

ایمپلنت نوبل بایوکر

ایمپلنت نوبل بایوکر نیز همانند برند قبلی متعلق به سوئیس می باشد که فعالیت خود را در سال 2002 آغاز کرده است. با اینکه ایمپلنت نوبل بایوکر نسبت به رقیب های خود تازه کار است اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. همین موضوع نیز باعث محبوبیت آن در بازار جهانی شده است.

ایمپلنت دنتسپلای سیرونا

یکی از با سابقه ترین برند های را می توان Dentsply Sirona معرفی کرد. در حقیقت می توان گفت این برند حاصل ادغام دو شرکت در سال 2016 می باشد که یکی از آنها متعلق به آلمان و دیگری متعلق به آمریکا است. محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل نیز در این لیست جای می گیرد.

ایمپلنت زیمر

یکی از کشورهایی که دارای تکنولوژی بسیار بالایی است آمریکا می باشد. ایمپلنت زیمر نیز در سال 1927 فعالیت خود را در آن، آغاز کرده است. ایمپلنت زیمر در ساخت محصولات خود از خلاقیت و تکنولوژی بسیار بالایی استفاده می کند که همین مورد باعث کیفیت بالای محصولات این شرکت شده است. لقب این برند گران ترین ایمپلنت دنیا می باشد.

ایمپلنت زیمر

ایمپلنت بایوهورایزن

همانطور که در بالا نیز اشاره شد کشور آمریکا دارای صنعت بسیار پیشرفته است به همین دلیل نیز دارای برند های بسیار پیشرفته می باشد. یکی دیگر از این برند ها ایمپلنت بایوهورایزن می باشد که فعالیت خود را در سال 1997 آغاز کرده است. این برند دارای یک تیم اجرای بسیار قوی است که در سه زمینه کلیدی تمرکز کرده است. این سه زمینه به شرح زیر می باشد:

  • علم
  • نوآوری
  • خدمات پس از فروش

ایمپلنت اوستم

یکی دیگر از برند های که دارای کیفیت بسیار بالایی است اوستم می باشد. این برند متعلق به کره است و فعالیت خود را در سال 2006 آغاز کرده است. ایمپلنت های کره ای در ایران دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشند و علت آن نیز قیمت ایمپلنت های کره ای است.

ایمپلنت اوستم در حقیقت آستم نام دارد که در ایران آن را اوستم می نامند. البته باید گفت این برند دارای شرکت و کارخانه ای نیز در آمریکا می باشد که نام آن HIOSSEN است. این کارخانه دارای تجهیزات پیشرفته می باشد که محصولات آن بسیار با کیفیت است.

ایمپلنت MIS

ایمپلنت MIS یکی از برند هایی است که دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشد همچنین سابقه آن نیز نزدیک به 25 سال می باشد. این شرکت طیف گسترده ای از ایمپلنت های دندانی را طراحی و تولید می کند که به همین دلیل نیز بیماران زیادی می توانند برای درمان خود از این محصولات استفاده کنند. در سال 2018 ایمپلنت دنتسپلای سیرونا این برند را خریداری کرد.

ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن یکی دیگر از برندهای کره ای می باشد که در سال 2002 فعالیت خود را آغاز کرده است همچنین به علت کیفیت بالا محصولات این شرکت در بین بیماران از محبوبیت بالای برخوردار است. ایمپلنت مگاژن دارای مجوزهای FDA و CE می باشد که هر کدام به ترتیب مربوط به آمریکا و اروپا می باشد همین موضوع نیز نشان دهنده کیفیت قابل قبول این برند است.

ایمپلنت ACE Surgical

ایمپلنت ACE Surgical برای دو هدف تاسیس شده است. ارائه خدمات بهتر و پیشرفت جامعه دندان پزشکی، این دو مورد می باشد. می توان گفت ایمپلنت ACE Surgical در تحقق اهداف خود موفق بوده است. این شرکت در سال 1966 فعالیت خود را آغاز کرده است.

ایمپلنت Bicon

آخرین برندی که قصد داریم در این مقاله بررسی کنیم ایمپلنت Bicon می باشد. این برند در بوستون آمریکا قرار دارد و در سال 1985 تاسیس شده است. ایمپلنت Bicon در طراحی و تولید ایمپلنت های انقلابی تخصص خاصی دارد. به همین دلیل نیز این برند در لیست 10 عدد از بهترین ایمپلنت های جهان قرار می گیرد.

مزایای استفاده از بهترین ایمپلنت های دنیا

همانطور که می دانید ایمپلنت دندان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد و زمانی که شما از ایمپلنت های با کیفیت استفاده می کنید این مزایا را بدست خواهید آورد. ایمپلنت های که در بالا معرفی شد 10 تا از بهترین ایمپلنت های دنیا می باشند که مزایای زیر را به شما ارائه می دهند البته باید به این نکته نیز توجه کرد که موارد دیگر نیز همچون استفاده از دکتر متخصص در این درمان بسیار تاثیر گذار می باشد.

مزایای استفاده از بهترین ایمپلنت های دنیا
  • طول عمر بالا
  • درصد موفقیت بالا
  • بازگشت زیبایی به لبخند شما
  • حفظ سلامتی دهان و استخوان های شما

مطالب مشابه


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/implantc/public_html/wp-content/themes/Implan28THM new/comments.php on line 60