ایمپلنت WARANTEC

دندان را می توان یکی از اعضا بدن دانست که تاثیر مستقیمی بر زیبایی و سلامتی شما دارد. زمانی که شما دندان های خود را از دست می دهید با چالش های جدیدی مواجه خواهید شد به همین علت نیز انسان ها همواره به دنبال روشی برای درمان بی دندانی بوده اند. معایب بی دندانی به شرح زیر است:
[su_list icon=”icon: close” icon_color=”#eb213a”]

  • کاهش زیبایی صورت
  • کاهش اعتماد به نفس
  • کاهش سلامتی

[/su_list]

ایمپلنت دندان یکی از روش هایی می باشد که برای درمان بی دندانی ارائه شده است و به علت کاربرد و مزیت های بیشتر نسبت به درمان های مشابه دارای محبوبیت بالایی بین بیماران است. محبوبیت بالای این درمان باعث شده است تا برند های مختلف مشغول به ساخت ایمپلنت دندان شوند. امروز قصد داریم ایمپلنت WARANTEC را مورد بررسی قرار دهیم.

 

مشخصات ایمپلنت

نام برند WARANTEC
کشور سازنده کره
تاریخ شروع فعالیت 2001
تاریخ شروع فعالیت در ایران ___
نام نمایندگی در ایران پویش نت یکتا
تاییده FDA دارد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm) _____
نوع اتصال داخلی HEX، OctaT
نوع متریال پایه ______
کاور اسکرو در جعبه دارد
پاسپورت ___
مدت زمان انقضا _____
حداکثر دمای نگه داری _____
تاییدیه Imed ______
حداکثر تورک برای کاوراسکرو 10 NCM
حداکثر تورک اباتمنت 30 NCM
بازه قطرها(mm) 3.6 الی 6.3
بازه ارتفاع(mm) 7 الی 15

انواع محصولات

یکی از کشور هایی که دارای صنعت ایمپلنت سازی می باشد کره ای جنوبی است. دولت کره ای جنوبی در سال 1995 پروژه ای به نام G7 را تاسیس کرد که طی آن قرار بود از ساخت ایمپلنت دندان در داخل کشور حمایت شود. برنامه G7 شامل دانشگاه های این کشور نیز می شد تا بتوان از این پروژه حمایت های علمی نیز صورت بگیرد. ایمپلنت WARANTEC در طول این برنامه در سال 2001 تاسیس شد. [su_spacer size=”10″] ایمپلنت WARANTEC دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشد. از ویژگی های ایمپلنت WARANTEC می توان به مجوز های آن اشاره کرد که توانسته است FDA، CE و ISO13485 را بدست آورد. اما بزرگترین ویژگی، ایمپلنت WARANTEC همکاری با اشترومن می باشد که لقب بهترین ایمپلنت دنیا را دارد.

قیمت ایمپلنت WARANTEC

در کشور ما به دلیل شرایط اقتصادی قیمت درمان ها دارای اهمیت ویژه ای می باشد. به همین دلیل نیز ایمپلنت های کره ای دارای محبوبیت بسیار بالایی هستند. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد میزان کیفیت برند های کره ای می باشد زیرا هر ایمپلنت خوش قیمتی دارای کیفیت مناسبی نیست. [su_spacer] برای اینکه بتوانید درک بهتری از قیمت ایمپلنت WARANTEC داشته باشید قصد داریم آن را با دیگر کشور های سازنده ایمپلنت مقایسه کنیم. ایمپلنت WARANTEC دارای قیمت پایین تری نسبت به ایمپلنت های آمریکایی، سوئیسی و اروپایی می باشد.
قیمت ایمپلنت warantec

قیمت ایمپلنت warantec

فیکسچر های WARANTEC

یکی از محصولات مهم در این درمان فیکسچر می باشد زیرا دارای وظیفه مهمی است. دندان طبیعی شما با استفاده از ریشه های دندان استحکام خود را حفظ می کند این وظیفه در درمان ایمپلنت نیز بر عهد فیکسچر یا پایه ایمپلنت می باشد. به علت وظیفه فیکسچر که همانند پایه عمل می کند به آن پایه ایمپلنت نیز گفته می شود. [su_spacer] به دلیل اهمیت بالای فیکسچر ها، برند های ایمپلنت سازی در ساخت آنها بسیار با دقت عمل می کنند و برای کاربردی تر شدن آنها از طراحی های خاص و تکنولوژی های جدید استفاده می نمایند. در ادامه قصد داریم انواع فیکسچر های WARANTEC را مورد بررسی قرار دهیم.

فیکسچر IT

این فیکسچر دارای طراحی مخروطی می باشد همچنین رزوه های آن به گونه ای طراحی شده است تا قدرت پیشروندگی این فیکسچر افزایش یابد. طراحی رزوه این فیکسچر هر چه به سمت پایین تر می رود عمیق تر نیز می شود همچنین زاویه ای آن از 2 درجه به 4 درجه افزایش میابد. تمام مواردی که در بالا گفته شد ثبات اولیه این فیکسچر را افزایش می دهد که ثبات اولیه در این درمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

فیکسچر IU

این فیکسچر همانند مدل قبلی دارای طراحی مخروطی می باشد اما در قسمت طراحی رزوه، دارای تفاوت می باشد. رزوه های این فیکسچر به شکل مستقیم و بدون زاویه طراحی شده است. تمام مراحل طراحی که در بالا توضیح داده شد باعث می شود شما بتوانید از این فیکسچر در تمام کیفیت های استخوانی مانند استخوان نرم نیز استفاده نمائید. این فیکسچر دارای ثبات اولیه مناسبی نیز می باشد.

فیکسچر UT

یکی دیگر از فیکسچر های WARANTEC این مدل است. این فیکسچر دارای شباهت های بسیار زیادی از نظر طراحی به مدل IT می باشد. یکی از تفاوت های این دو فیکسچر در نوع کانکشن است. مدل UT دارای کانکشن HEX 11 درجه می باشد اما فیکسچر IT دارای کانکشن OCTA  7 درجه است.

فیکسچر EZI

اخرین مدل از فیکسچر های WARANTEC می باشد که دارای دو نوع فیکسچر متفاوت است. این دو فیکسچر دارای تفاوت هایی با دیگر مدل های این برند می باشند و در حقیقت به صورت یک تکه ساخته شده اند. این دو فیکسچر را می توان برای نواحی باریکی که دارای فضای کافی نمی باشند استفاده کرد. این دو فیکسچر به شرح زیر می باشند. [su_list icon=”icon: check” icon_color=”#21eb32″]
  • Easy & Simple Narrow
  • Friction – Lock Connect
[/su_list]

کیت جراحی WARANTEC

کیت جراحی warantec

کیت جراحی warantec

پزشک معالج برای ایمپلنت دندان به وسایل مختلفی نیاز دارد. کیت جراحی تجهیزاتی که برای این درمان مورد نیاز است را در خود نگه دارای می کند و در اختیار پزشک قرار می دهد. حال هر چقدر کیت های جراحی ساده تر طراحی شوند بهتر است. [su_spacer size=”10″] یکی از ویژگی هایی که هر کیت جراحی باید دارای آن باشد سازگاری با دیگر محصولات است. به عبارت ساده تجهیزاتی که درون کیت های جراحی وجود دارد باید سازگار با دیگر محصولات آن برند باشند مانند فیکسچرها، اباتمنت و ……. به همین علت ایمپلنت WARANTEC دارای کیت های جراحی متفاوتی است که هر کدام از آنها با محصولات متفاوتی سازگار می باشد.    

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین IT WARANTEC
IT
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.8 8.5/10/11.5/13
4.3 7/8.5/10/11.5/13
4.8 7/8.5/10/11.5/13/15
5.3 7/8.5/10/11.5/13/15
6.3 7/8.5/10
جدول سایز های لاین IU WARANTEC
IU
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.6 8.5/10/11.5/13
4.1 7/8.5/10/11.5/13
4.6 7/8.5/10/11.5/13
5 7/8.5/10/11.5/13
5.5 7/8.5/10/11.5/13
6 7/8.5/10
جدول سایز های لاین UT WARANTEC
UT
قطر(mm) ارتفاع(mm)
4.3 7/8.5/10/11.5/13
4.8 7/8.5/10/11.5/13
5.3 7/8.5/10/11.5/13
6 7/8.5/10

اطلاعات نمایندگی

یکی از فاکتور های مهم در این درمان را می توان وجود نمایندگی معرفی کرد. زیرا وجود نمایندگی می تواند تضمینی بر کیفیت محصولاتی دریافتی باشد همین امر نیز باعث آرامش بیشتر پزشک و بیمار می شود. [su_spacer size=”10″] خوشبختانه نمایندگی ایمپلنت WARANTEC در ایران موجود است و نام آن پویش نت یکتا می باشد. پویش نت یکتا فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و نام مدیر عامل آن کاظم قاسمی است همچنین مسئول فنی آن فرناز فرزانیان نام دارد.
نمایندگی ایمپلنت WARANTEC
پویش نت یکتا
راه های ارتباطی آدرس دفتر شناسه ملی شرکت شماره ثبت
digiden96@gmail.com تهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، خیابان شهید اقبال پور، کوهسار هفتم مرکزی، پلاک 5 طبقه 3 ، واحد 5 14007944108 533852

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت WARANTEC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *