ایمپلنت Neoss

بی دندانی به علت معایبی که دارد نوعی بیماری به حساب می آید به همین علت راه های زیادی برای درمان آن وجود دارد. اما هر یک از این درمان ها دارای معایب خاصی هستند و عملکردی شبیه به دندان واقعی شما را ندارند. ایمپلنت دندان را می توان یکی از تنها درمان هایی نامید که دارای عملکردی شبیه به دندان است.
مزایا و عملکرد ایمپلنت دندان باعث شده تا محبوبیت زیادی را به دست آورد به همین علت قصد داریم امروز یکی از برند های اروپایی را بررسی کنیم. اگر به خواهیم به صورت کلی درباره ایمپلنت های اروپایی صحبت کنیم باید گفت دارای عملکرد مناسبی در همه زمینه ها می باشند. با ما همراه باشید تا ایمپلنت Neoss را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم.

مشخصات ایمپلنت

نام برند Neoss
کشور سازنده انگلستان
تاریخ شروع فعالیت 2000 میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران _____
نام نمایندگی در ایران آسیا شیمی طب
تاییده FDA یافت نشد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm) ___
نوع اتصال داخلی Hex
نوع متریال پایه تیتانیوم گرید 4
کاور اسکرو در جعبه ___
پاسپورت ___
مدت زمان انقضا _____
حداکثر دمای نگه داری _____
تاییدیه Imed ______
حداکثر تورک برای کاوراسکرو 10 NCM
حداکثر تورک اباتمنت 32 NCM
بازه قطرها(mm) 3.25 الی 6.5
بازه ارتفاع(mm) 7 الی 17

انواع محصولات

ایمپلنت Neoss متعلق به انگلستان می باشد و فعالیت خود را در سال 2000 توسط پروفسور نیل مردیت و فردریک انگمن آغاز کرده است. در آن سال ها ایمپلنت دندان دارای روش های بسیار پیچیده ای می شد. ایمپلنت Neoss با هدف ساده سازی این روش درمانی فعالیت خود را آغاز کرد.

قیمت ایمپلنت Neoss

قیمت ایمپلنت Neoss

قیمت ایمپلنت Neoss

همانطور که شرایط درمانی افراد، مختلف است شرایط اقتصادی آنها نیز فرق می کند. به همین دلایل قیمت این درمان دارای اهمیت بسیار زیادی است و از طرفی بسیار وابسته به برند انتخابی شما می باشد. در این قسمت قصد داریم قیمت ایمپلنت Neoss را مورد بررسی قرار دهیم. [su_spacer size=”10″] برای اینکه شما درک بهتری از قیمت ایمپلنت Neoss داشته باشید قصد داریم آن را با دیگر کشورهای سازنده ایمپلنت مقایسه کنیم. به صورت کلی ایمپلنت Neoss نسبت به ایمپلنت های آمریکایی و سوئیسی قیمت پایین تری دارد اما نسبت به ایمپلنت های کره ای دارای قیمتی بالاتری است.

ویژگی ایمپلنت اروپایی Neoss

اگر بخواهیم به صورت کلی ایمپلنت های اروپایی و Neoss را مورد بررسی قرار دهیم باید گفت این برند ها دارای عملکرد بسیار مناسبی هستند. ایمپلنت های اروپایی دارای کیفیت بالایی هستند از طرفی نیز دارای قیمت متناسبی می باشند. تمام عواملی که گفته شد باعث می شود تا ارزش خرید این برند ها بالاتر رود که مزیت بزرگی به حساب می آید.

فیکسچر Neoss

همانطور که می دانید ریشه دندان وظایف متفاوتی دارد که یکی از آنها حفظ استحکام دندان است. در ایمپلنت دندان این وظیفه بر عهد فیکسچر می باشد که همانند پایه عمل می کند به همین دلیل نیز نام دیگر آن پایه ایمپلنت می باشد. [su_spacer size=”10″] فیکسچر یکی از محصولاتی می باشد که در این درمان مورد استفاده قرار می گیرد ولی به علت وظیفه مهم آن که در بالا گفته شد دارای اهمیت بیشتری نسبت به سایر محصولات است. از طرفی نیز افراد بسیاری دچار بی دندانی می باشند که هر کدام دارای شرایط متفاوتی هستند به همین دلیل برند های ایمپلنت سازی انواع متفاوتی از فیکسچر ها را تولید می کنند. در ادامه به بررسی انواع فیکسچرهای Neoss می پردازیم.
فیکسچرهای Neoss

فیکسچرهای Neoss

فیکسچر Edge

اولین مدل از فیکسچرهای Neoss که آن را بررسی می کنیم Edge نام دارد و دارای طراحی مخروطی است. این فیکسچر به علت مواردی که در طراحی اجزاء آن رعایت شده ثبات اولیه بالایی را در تمام استخوان ها ارائه می دهد.

فیکسچر Straight

همانطور که از اسم این فیکسچر مشخص است دارای طراحی صاف می باشد. اصلی ترین تفاوت این فیکسچر با مدل بالا در همین قسمت طراحی است. از ویژگی های این فیکسچر می توان به ثبات اولیه بالا در انواع استخوان ها اشاره کرد.

فیکسچر Tapered

این فیکسچر نیز همانند نام خود دارای طراحی مخروطی است. از ویژگی های این فیکسچر همانند دو مدل بالا می توان به ثبات اولیه اشاره کرد. این ثبات اولیه بالا باعث می شود تا شما بتوانید از این فیکسچر در ایمپلنت های فوری استفاده نمائید. [su_box title=”ایمپلنت فوری” style=”bubbles” box_color=”#05d500″]ایمپلنت های فوری همانند ایمپلنت های معمولی می باشند اما دارای طول درمان کمتری هستند به همین دلیل نیز محبوبیت بیشتری دارند. اما باید دقت کرد که از تمام فیکسچرها نمی توان در این درمان استفاده کرد و باید آنها دارای ثبات اولیه بالایی باشند.[/su_box]

فیکسچر Sinus

همانطور که در ابتدای این مقاله نیز گفته شد شرایط درمانی افراد متفاوت است. برخی افراد قبل از انجام ایمپلنت، نیاز به درمان جانبی به اسم سینوس لیفت دارند. این فیکسچر دارای ارتفاع کمی است به همین دلیل در برخی از شرایط شما می توانید بدون انجام سینوس لیفت از این فیکسچر استفاده نمائید که یکی از ویژگی های بسیار مهم آن است.

فیکسچر Wide

فیکسچر Wide دارای طراحی مخروطی است. این فیکسچر همانند اسم خود دارای قطر زیادی است و برای بیمارانی طراحی شده که برای این درمان، نیاز به فیکسچرهایی با قطر زیاد دارند. وجود این قطر از فیکسچر یکی از ویژگی های ایمپلنت Neoss می باشد.

فیکسچر Narrow

فیکسچر Narrow آخرین مدلی است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم. ایمپلنت Neoss برای معرفی این فیکسچر از جمله قدرتمند و انعطاف پذیر استفاده کرده است. فیکسچر Narrow با قطر 3.25 مناسب فضا های باریک است.

کیت جراحی Neoss

کیت جراحی Neoss

کیت جراحی Neoss

پزشک معالج برای انجام این درمان نیاز به تجهیزات متفاوتی دارد. این تجهیزات درون کیت جراحی قرار می گیرد و در زمان نیاز در اختیار پزشک قرار داده می شود. از مهم ترین ویژگی های هر کیت سازگاری تجهیزات آن با دیگر محصولات همان برند است.

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین Edge
Edge
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.5 9/11/13/15
4 9/11/13/15
4.5 9/11/13/15
5 9/11/13/15
جدول سایز های لاین Narrow
Narrow
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.25 9/11/13/15
جدول سایز های لاین Sinus
Sinus
قطر(mm) ارتفاع(mm)
6.5 7/9/11
جدول سایز های لاین Straight
Straight
قطر(mm) ارتفاع(mm)
4 11/13/15/17
5.5 11/13
جدول سایز های لاین Tapered
Tapered
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.5 9/11/13/15
4 9/11/13/15
4.5 9/11/13/15
5 9/11/13/15
5.5 9/11/13
جدول سایز های لاین Wide
Wide
قطر(mm) ارتفاع(mm)
6 7/9/11

اطلاعات نمایندگی

وجود نمایندگی هر برند بسیار مهم است زیرا می تواند در دو مورد خیال پزشک و بیمار را راحت کند. مورد اول وجود قطعات مورد نیاز و مورد دوم تضمین اصالت کالا است. خوشبختانه نمایندگی ایمپلنت Neoss در ایران وجود دارد که نام آن آسیا شیمی طب است. این شرکت فعالیت خود را در سال 1374 آغاز کرده. نام مدیر عامل و مسئول فنی این نمایندگی به ترتیب بهنام خسروانی فرد و   مائده نیکروان است.
اطلاعات نمایندگی Neoss
آسیا شیمی طب
راه های ارتباطی ادرس دفتر شناسه ملی شرکت شماره ثبت
021-88646030-35 info@parsehettekal.ir تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از دستگردی (ظفر)، کوچه شهید ناصری، پلاک 81، طبقه اول واحد 3 10101727755 129428

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت Neoss”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *