ایمپلنت های مگاژن

روش درمانی ایمپلنت توانسته است تا محبوبیت خاصی را به دست اورد از همین رو نیز بیماران دچار غدغه های تازه ای شده اند یکی از این دغدغه ها پیدا کردن برندی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. پیدا کردن برندی مناسب برای ایمپلنت یکی از کار های دشوار می باشد می باشد زیرا به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در بین تمام برند و کشور های سازنده ایمپلنت در دنیا، کشور و برند های کره ای در داخل ایران از محبوبیت زیادی برخوردار می باشند و علت آن نیز قیمت مناسب این ایمپلنت ها می باشد اما شما باید توجه داشته باشید که تمام برند های کره ای دارای کیفیت مناسبی نیستند در ادامه قصد داریم یکی از برند های کره ای را به شما معرفی کینم که در کنار قیمت مناسب از کیفیت بسیار بالا برخوردار می باشد. شرکت مگاژن در سال 2002 شروع به فعالیت خود کرد و توانسته است در این سال ها اعتماد بیماران را به خود جلب کند.

مشخصات ایمپلنت

نام برند مگاژن
کشور سازنده کره
تاریخ شروع فعالیت ۲۰۰۲ میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران ___
نام نمایندگی در ایران صبا تجارت مطمئن
تاییده FDA دارد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm)
نوع اتصال داخلی
نوع متریال پایه
کاور اسکرو در جعبه
پاسپورت
مدت زمان انقضا
حداکثر دمای نگه داری
تاییدیه Imed دارد
حداکثر تورک برای کاوراسکرو ۱۰
حداکثر تورک اباتمنت ۳۲
بازه قطرها(mm) ۳الی۸٫۴
بازه ارتفاع(mm) ۷الی۱۵

انواع محصولات

مگاژن همانطور که در بالا نیز گفته شد یکی از شرکت های کره ای با کیفیت می باشد که از سال ۲۰۰۲ شروع به فعالیت کرده است. این شرکت با اینکه در آن سال ها تازه کار به حساب می امده توانسته است در سال ۲۰۰۵ مجوز های FDA را کسب نماید همین موضوع نشان می دهد که کیفیت محصولات برای مگاژن از اهمیت بسیار بالا برخوردار می باشد از طرفی شرکت مگاژن یکی از اولین شرکت هایی می باشد که توانسته است مجوز FDA را کسب نماید. شرکت مگاژن دارای انواع مختلفی از محصولات می باشد تا بتواند بیماران بیشتر را تحت درمان قرار دهد. شرکت مگاژن برای ساخت محصولات خود از مفهومی به نام T.O.P استفاده می کند که در ادامه به توضیح محصولات و این مفهوم می پردازیم.

محصولات مگاژن

  شرکت مگاژن یکی از تولید کنند های بزرگ و با کیفیت ایمپلنت در کره می باشد. درمان ایمپلنت نیازمند بخش بزرگی از تجهیزات و وسایل مرتبط با این درمان می باشد از طرفی نیز هر شرکت ایمپلنت سازی باید فیکسچر های متفاوتی را با ویژگی های متفاوت طراحی و تولید کند تا بتواند بخش بیشتری از بیماران که نیاز به این درمان دارند را تحت پوشش قرار دهد. همانطور که بالا توضیح داده شد درمان ایمپلنت نیازمند بخش وسیعی از تجهیزات می شود که برخی از آنها توسط برند ها طراحی و تولید می شوند و برخی دیگر خیر. در ادامه این مقاله قصد داریم به محصولات که برند مگاژن آنها را تولید می کند بپردازیم. محصولات مگاژن در بخش اول به بررسی فیکسچر های مگاژن می پردازیم که یکی از مهم ترین بخش ها می باشد. بخش بزرگی از موفقیت درمان ایمپلنت به کیفیت و ویژگی های مورد استفاده در فیکسچر ها مربوط می شود زیرا فیکسچر ها درون استخوان فک قرار می گیرند و باید با این استخوان جوش بخورند به همین دلیل روند درمان تا حد زیادی بستگی به فیکسچر ها دارد. به دلایلی که بالا گفته شد تمام برند های ایمپلنت سازی در دنیا بخش زیادی از وقت خود را صرف طراحی و تولید فیکسچر های خود می کنند. فیکسچر های مگاژن به شرح زیر می باشد:
 • Any Ridge
 • Palatal
 • Anyone
 • Mini
 
نقاط قوت فیکسچر های مگاژن
در بالا به سه لاین مختلف فیکسچر های مگاژن اشاره شد که بر اساس تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده اند و کیفیت آنها بسیار بالا می باشد که می توانند به شما حس بهتری را از درمان ارائه بدهند از طرفی نیز شانس موفقیت درمان شما نیز بالا می رود.

Palatal

یکی دیگر از سری فیکسچر های مگاژن Palatal می باشد که دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشد اما قبل از بررسی خصوصیات این فیکسچر باید توضیح دهیم پالاتال چیست؟ دندان های انسان دارای سطوح متفاوتی هستند که به سطوح داخلی دندان یا همان قسمتی که  مجاور زبان و کام می باشد در فک بالا پالاتال و در فک پایین لینگوال می گویند. احتمالا با توضیح بالا متوجه شده اید که فیکسچر های Palatal مخصوص به فک بالا می باشند. حالا که با مفهوم پالاتال اشنا شده اید می خواهیم کاربرد این فیکسچر ها را برای شما توضیح دهیم. فیکسچر های Palatal دارای طراحی ویژه و مخصوص به خود می باشد که کاربرد آن ها مستحکم کردن دنچر های فک بالا می باشد.

ایمپلنت Any Ridge مگاژن

ایمپلنت Any Ridge که یکی از فیکسچر های شرکت مگاژن می باشد که دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند که در این قسمت به بررسی ویژگی های ایمپلنت Any Ridge می پردازیم. فیکسچر ها Any Ridge بر اساس الهام گرفتن از بیولوزیک طراحی و ساخته شده اند. فیکسچر های Any Ridge راه های درمانی موثری را برای شما ارائه می دهند از طرفی این فیکسچر ها را می توان در درمان های فوری نیز استفاده نمود که این ویژگی به علت قابلیت پیش بینی روند درمان و ثبات اولیه این فیکسچر ها می باشد. ویژگی های این فیکسچر به شرح زیر می باشد:
 • بازگشت زیبایی به دهان شما
 • درصد موفقیت درمان بالا
 • ثبات بالا
فیکسچر های Any Ridge
نقاط قوت Any Ridge
فیکسچر های Any Ridge طبق تحقیقات انجام شده ثبات اولیه بالایی را به نمایش می گذارند به همین دلیل نیز می توان از این فیکسچر ها در درمان های فوری استفاده نمود. درمان های فوری می توانند زیبایی از دست رفته شما را هر چه زود تر به شما باز گردانند که باعث بالا رفتن هرچه زودتر اعتماد به نفس شما می شود. در کنار تمام مواردی که بالا گفته شد یکی از موارد مهم این فیکسچر دستیابی به ثبات اولیه بسیار مناسب در هر شرایط استخوانی می باشد این ویژگی با حفظ سلامت استخوان شما می باشد.

چرا ایمپلنت مگاژن کره؟

یکی از اصلی ترین سوال هایی که می توان پرسید این مورد می باشد که چرا باید برای درمان از شرکت ایمپلنت مگاژن استفاده کنیم. برای جواب به سوال بالا باید گفت بیماران به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و بزرگترین علت این چنددستگی شرایط مالی می باشد. بیشتر افراد جامع ما به دنبال ایمپلنت های اقتصادی می باشند که در این دسته بیشتر ایمپلنت ها کره ای قرار دارند اما همانطور که در ابتدا نیز توضیح دادیم. تمام ایمپلنت های کره ای دارای کیفیت مناسبی نمی باشند. قیمت فیکسچر مگاژن نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب می باشد و شرکت ایمپلنت مگاژن یکی از شرکت های با کیفیت کره محسوب می شود. اگر بخواهیم نقاط قوت شرکت ایمپلنت مگاژن را بررسی کنیم که می توانند باعث انتخاب ایمپلنت های این شرکت شوند به شرح زیر می باشد:
 • کیفیت مناسب
 • قیمت فیکسچر مگاژن
 • ارزش خرید بالا

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن

یکی از نکته های مهم در انجام درمان ایمپلنت بودجه در نظر گرفته شده هر بیمار برای انجام این درمان می باشد. معمولا ایمپلنت های کره ای دارای قیمت مناسبی نسبت به سایرکشور های سازند ایمپلنت می باشند اما همه آنها دارای کیفیت مناسبی نیستند به همین دلیل پیشنهاد می شود اگر قصد انجام ایمپلنت با انواع ایمپلنت کره ای را دارید از برند های استفاده کنید که دارای تجربه بالا و کیفیت مناسب در این زمینه باشند که شرکت مگاژن یکی از برند های با تجربه و با کیفیت کره می باشد. به دلایلی که بالا توضیح داده شد و نسبت قیمت و کیفیت ایمپلنت های مگاژن، ارزش خرید آن را بسیار بالا می برند. قیمت ایمپلنت مگاژن قیمت ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت AnyOne مگاژن

یکی دیگر از فیکسچر های مگاژن AnyOne می باشد این فیکسچر بر اساس مفهوم T.O.P طراحی و تولید شده است که در ادامه این مقاله به توضیح این مفهوم طراحی خواهیم پرداخت. طبق اداع شرکت مگاژن تمامی بیماران می توانند از فیکسچر های AnyOne استفاده کنند، این فیکسچر ها دارای ثبات اولیه بسیار بالایی می باشند. فیکسچر ها AnyOne در بافت های نرم و سخت پاسخ مناسبی می دهند و مدت زمان درمان را کوتاه تر می کنند. "  
مزیت های کوتاه تر شدن زمان درمان
همانطور که در بالا به آن اشاره شد یکی از ویژگی های فیکسچرهای AnyOne کوتاه تر شدن زمان درمان می باشد که همین موضوع ویژگی های دیگری نیز به وجود می اورند. یکی از ویژگی هایی که به علت کوتاه تر شدن زمان درمان به وجود می آید احساس درد کمتر می باشد و از طرفی نیز شما زیبایی خود را زودتر به دست می اورید. تمام دلایلی که در بالا گفته شد باعث می شود تا شما از درمان خود تجربه بهتری را بدست آورید.

مفهوم طراحی T.O.P چیست ؟

طراحی T.O.P در بعضی از فیکسچر های این شرکت استفاده شده است در حقیقت مخفف کلمه Tissue friendly. Operator friendly، Patient friendly می باشد که به معنی مناسب برای بافت دهان شما، پزشک معالج و بیمار می باشد. در حقیقت شرکت مگاژن بعضی از فیکسچر های خود را بر اساس این مفهوم طراحی نموده است تا هم رضایت بیماران و پزشکان در کنار سلامتی بافت دهان شما را بدست بیاورد. مفهوم طراحی T.O.P شرکت مگاژن   شرکت مگاژن با بهبود دادن سطح فیکسچر ها خود و کاهش دادن سطح تنش در استخوان کرستال شما توانسته است به بافت دهان شما کمک کند. این مفهوم طراحی توانسته است تا مراحل ساده تر سازد و ثبات اولیه را افزایش دهد از طرفی با ایجاد پروتزهای تک مرحله و ساده که سازگار برای بیماران می باشد و کاهش طول درمان کمک زیادی به پزشکان کند. در اخر نیز با کاهش روش های تهاجمی در این درمان و کاهش زمان نقاهت باعث شده تا شما زود تر به نتایجی دلخواه خود برسید و دارای احساس رضایت باشید.

ایمپلنت های Mini

  بخش دیگری از فیکسچر ها مگاژن می باشد و همانطور که از اسم(Mini) آن مشخص می باشد دارای اندازه های کوچکی می باشد. فیکسچر های مینی به علت سایز کوچک آنها مناسب برای بارگزاری به جای دندان های کوچک، قدامی و فضا ها باریک می باشد. اسم این فیکسچر ها Mini می باشد اما بر عکس اسم خود دارای قدرت و مقاومت بسیار مناسبی می باشند و می توانند وظیفه های خود را به خوبی انجام دهند. شرکت مگاژن با تولید این سری از فیکسچر ها توانست بخش بیشتری از بیماران را هدف قرار دهد و راه های درمانی مخصوص به آنها را ارائه دهد.

کیت جراحی مگاژن

کیت های جراحی یکی از وسایل مورد نیاز دندان پزشک ها برای جراحی ایمپلنت می باشد. کیت های جراحی یکی از مهم ترین وسایل برای جراحی ایمپلنت می باشد به همین دلیل شرکت های ایمپلنت سازی به این بخش توجه ویژه ای دارند. هر چقدر کیت های جراحی ایمپلنت دارای کیفیت باشند دندان پزشک راحت تر می باشد و درمان شما دقیق تر می شود. شرکت مگاژن نیز موارد بالا را رعایت می کند و برای فیکسچر های خود کیت های مخصوص به آن ها را تولید می کند. دو نوع از  کیت جراحی مگاژن به شرح زیر می باشد:
 • کیت جراحی AnyOne
 • کیت جراحی Anyridge

کیت سینوس لیفت مگاژن

سینوس لیفت نیز بخشی از درمان ایمپلنت می باشد که در شرایطی، بعضی از افراد نیاز به این درمان هستند. شرکت مگاژن برای درمان سینوس لیفت نیز کیت مخصوص به خود را برای راحتی دندان پزشکان ارائه کرده است. شرکت مگاژن دارای سه نوع کیت سینوس لیفت مخصوص به خود می باشد که به شرح زیر می باشد:
 • کیت لیفت سینوس MILA: این کیت مخصوص و مناسب برای بالا بردن نواحی لترال سینوس می باشد.
 • کیت لیفت سینوس MICA: این کیت مخصوص و مناسب برای بالا بردن غشا سینوس از ناحیه کرستال می باشد
 • کیت لیفت سینوس Sinus Combination: این کیت مخصوص و مناسب برای بالا بردن غشا سینوس در ناحیه کرستال و لترال می باشد.

موتور ایمپلنت مگاژن

موتور ایمپلنت یکی دیگر از وسایل مهم و ضروری جراحی ایمپلنت می باشد که به صورت الکتریکی کار می کند. وجود موتور ایمپلنت برای درمان ایمپلنت بسیار ضروری می باشد و در حقیقت امکان جراحی ایمپلنت بدون این دستگاه وجود ندارد. این دستگاه دارای چهار قسمت اصلی می باشد که این قسمت ها به ترتیب به این شرح می باشد : کنسول مرکزی، پدال کنترل، میکرو موتور و یک ضد زاویه  که در بین این قسمت ها میکرو موتور مهم ترین قسمت این دستگاه می باشد. شرکت ایمپلنت مگاژن نیز دارای موتور ایمپلنت خود می باشد.

جدول سایزها

جدول سایز های لاین Any Ridge مگاژن
Any Ridge
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۴ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۴٫۴ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۴٫۹ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۵٫۴ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۵٫۹ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۶٫۴ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳
۶٫۹ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳
۷٫۴ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳
۷٫۹ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳
۸٫۴ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳
جدول سایز های لاین Palatal مگاژن
Palatal
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۳ ۷/۸/۹/۱۰
۳٫۵ ۷/۸/۹/۱۰
جدول سایز های لاین Any One مگاژن
Any One
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۳٫۹ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۴٫۳ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۴٫۸ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۵٫۳ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۵٫۸ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۶٫۳ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳
۶٫۸ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۷٫۳ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳
۷٫۸ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۸٫۳ ۷/۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳
جدول سایز های لاین Mini مگاژن
mini
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۳ ۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵
۳٫۴ ۸٫۵/۱۰/۱۱٫۵/۱۳/۱۵

اطلاعات نمایندگی

وجود نمایندگی ایمپلنت ها در ایران می تواند یکی از نقاط مثبت هر برند باشد که خوشبختانه شرکت مگاژن در ایران دارای نمایندگی می باشد. وجود نمایندگی می تواند پزشکان را از کیفیت محصولات دریافتی مطمئن سازد که همین امر باعث بالا رفتن کیفیت درمان و رضایت بیماران می شود. وجود نمایندگی معتبر باعث خدمات پس از فروش بهتر و آرمش خاطر پزشکان و بیماران می شود. نمایندگی مگاژن نمایندگی مگاژن

نمایندگی ایمپلنت مگاژن

همانطور که در بالا اشاره شد وجود نمایندگی دارای  ویژگی های بسیاری می باشد که خوشبختانه شرکت مگاژن در ایران دارای نمایندگی می باشد. . نمایندگی مگاژن در ایران صبا تجارت مطمئن نام دارد این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز نمود. مدیر عامل شرکت صبا تجارت مطمئن سید محسن ناصری می باشد و مسئول فنی آن نیز پریسا بی وند می باشد.
اطلاعات نمایندگی مگاژن ایران
صبا تجارت مطمئن
راه های ارتباطی ادرس دفتر شناسه ملی شرکت شماره ثبت
sabadent.co@gmail.com ۰۲۱-۴۹۰۲۳ پونک،بلوار میرزابابایی،نبش کوچه پاک،ساختمان اسپیناس،پلاک۵۵،طبقه چهارم شرقی ۱۴۰۰۵۵۱۹۴۴۲ ۴۸۵۲۸۲

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت های مگاژن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *