ایمپلنت Intra Lock

ایمپلنت دندان درمانی بسیار محبوب برای درمان بی دندانی می باشد. در حقیقت محبوبیت این درمان باعث شده تا برند های متفاوتی در حال تولید ایمپلنت های دندان و محصولات مورد نیاز این درمان باشند که ما در این مقاله ایمپلنت Intra Lock را مورد بررسی قرار می دهیم.

در حقیقت برند سازنده ایمپلنت دندان می تواند بر فاکتور های مهمی تاثیر بگذارد مانند: طول عمر درمان، قیمت ایمپلنت دندان و درصد موفقیت آن پس به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب برند حتما درباره آن تحقیق نمائید. ما در این مقاله قیمت ایمپلنت اینترالاک، کیفیت و دیگر موارد مهم آن را بررسی می کنیم پس با ما همراه باشید.

مشخصات ایمپلنت

نام برند Intra Lock
کشور سازنده آمریکا
تاریخ شروع فعالیت 1965 میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران یافت نشد
نام نمایندگی در ایران الماس رویان پارس
تاییده FDA دارد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm) 3 الی 3.5
نوع اتصال داخلی HEX
نوع متریال پایه Titanium Grade4
کاور اسکرو در جعبه دارد
پاسپورت
مدت زمان انقضا
حداکثر دمای نگه داری
تاییدیه Imed دارد
حداکثر تورک برای کاوراسکرو 10 الی 15 NCM
حداکثر تورک اباتمنت 30 NCM
بازه قطرها(mm) 2 الی 5
بازه ارتفاع(mm) 7.5 الی 18

انواع محصولات

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد به علت محبوبیت ایمپلنت دندان کشور های متفاوتی در حال ساخت محصولات مورد نیاز آن هستند که یکی از آنها آمریکا می باشد. به صورت معمول برند های سازنده ایمپلنت که در آمریکا فعالیت می کنند کیفیت بالایی را دارا هستند.

ایمپلنت اینترالاک چیست؟

ایمپلنت اینترالاک فعالیت خود را در سال 1965 درون خاک آمریکا آغاز کرد. در حقیقت ایمپلنت Intra Lock با استفاده از تکنولوژی های بسیار پیشرفته محصولات مورد نیاز این درمان را تولید می کند و در این زمینه تجربه بسیار بالایی دارد.

قیمت ایمپلنت اینترالاک

همانطور که می دانید بیماران بسیار زیادی در دنیا دارای بی دندانی می باشند که شرایط اقتصادی آنها یکسان نیست به همین دلیل قیمت برند هر ایمپلنت اهمیت بسیار زیادی دارد. قیمت ایمپلنت اینترالاک به صورت میانگین 14.000.000 الی 25.000.000 تومان به ازای هر واحد می باشد.
قیمت ایمپلنت اینترالاک

قیمت ایمپلنت اینترالاک

البته به یاد داشته باشید که موارد متفاوتی می تواند بر قیمت ایمپلنت شما تاثیر بگذارد که یکی از آنها قیمت ایمپلنت Intra Lock است. دیگر موارد که می تواند بر قیمت ایمپلنت دندان تاثیر بگذارد به صورت خلاصه به شرح زیر می باشد: [su_list icon=”icon: money” icon_color=”#1f6718″]
 • تعداد پایه ایمپلنت مورد نیاز
 • تعداد روکش ایمپلنت مورد نیاز
 • دستمزد دریافتی توسط پزشک
 • هزینه درمان های جانبی مورد نیاز
[/su_list]

مقایسه قیمت ایمپلنت اینترالاک با رقبا

برند های متفاوتی در دنیا، ایمپلنت دندان را تولید می کنند که قیمت آنها یکسان نمی باشد. به همین دلیل در این قسمت قیمت ایمپلنت اینترالاک را با دیگر برند ها به صورت کلی مقایسه می کنیم تا شما تصور بهتری از قیمت این برند داشته باشید. [su_spacer size=”10″] در حالت کلی قیمت ایمپلنت Intra Lock از ایمپلنت های سوئیسی، اروپایی و کره ای بیشتر می باشد. البته این مقایسه به صورت کلی انجام شده است و ممکن است در برخی از موارد صحیح نباشد.

آیا قیمت ایمپلنت اینترالاک به صرفه می باشد؟

با مشاهده مقایسه بالا شاید برای شما سوال شود که آیا خرید ایمپلنت اینترالاک نسبت به قیمت آن به صرفه است. برای پاسخ به این سوال باید قیمت ایمپلنت اینترالاک را با کیفیت آن مورد مقایسه قرار دهیم. [su_spacer size=”10″] کیفیت ایمپلنت های اینترالاک بسیار بالا می باشد زیرا در طراحی و تولید آنها از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود. از طرفی قیمت ایمپلنت Intra Lock را در قسمت های بالایی مورد بررسی قرار دادیم پس می توان نتیجه گرفت ارزش خرید ایمپلنت اینترالاک مناسب می باشد.

مزایا و معایب ایمپلنت اینترالاک

هر برند ایمپلنت سازی دارای مزایا و معایب مخصوص به خود می باشد که ایمپلنت اینترالاک نیز از این قاعده خارج نمی باشد. به همین دلیل در این بخش مزایا و معایب ایمپلنت Intra Lock را به شما معرفی می کنیم تا شما با دانستن این موارد بتوانید انتخاب بهتری را داشته باشید.

مزایای ایمپلنت اینترالاک

مهم ترین عامل در انتخاب هر برند کیفیت آن می باشد که این کیفیت می تواند مزایای دیگر نیز را با خود به همراه بیاورد. همانطور که گفته شد کیفیت ایمپلنت اینترالاک بسیار بالا می باشد به همین دلیل نیز مزایای زیر به وجود می آید: [su_list icon=”icon: check” icon_color=”#1f6718″]
 • تعداد پایه ایمپلنت مورد نیاز
 • تعداد روکش ایمپلنت مورد نیاز
 • دستمزد دریافتی توسط پزشک
 • هزینه درمان های جانبی مورد نیاز
[/su_list]

معایب ایمپلنت اینترالاک

باید گفت معایب ایمپلنت اینترالاک بسیار کمتر از مزایای آن می باشد. در حقیقت بزرگترین عیب این برند قیمت آن است. قیمت ایمپلنت اینترالاک همانطور که در قسمت های بالایی نیز اشاره شد، مقداری بالا است. به همین دلیل شاید تمام بیماران نتوانند از ایمپلنت Intra Lock استفاده نمایند.

قیمت ایمپلنت اینترالاک قسطی

همانطور که مشاهده کردید شاید قیمت ایمپلنت اینترالاک برای برخی از بیماران بالا باشد اما کیفیت آن نیز بسیار بالا است، همین کیفیت نیز باعث می شود تا بیماران خواهان این برند باشند. برخی از کلینیک های دندان پزشکی برای اینکه بیماران بیشتری بتوانند از این برند استفاده نمایند آن را به صورت اقساطی ارائه می دهند. [su_spacer size=”10″] پرداخت هزینه های ایمپلنت اینترالاک به صورت اقساطی برای بیماران راحت تر می باشد به همین دلیل افراد بیشتری می توانند به این شکل از این برند بهرمند شوند. حتی شاید برای شما جالب باشد که بعضی از این کلینیک ها در طرح اقساطی ایمپلنت اینترالاک سودی را از بیماران دریافت نمی کنند.

محصولات ایمپلنت اینترالاک

همانطور که در این مقاله مشاهده کردید در ایمپلنت دندان از محصولات متفاوتی استفاده می شود. در حقیقت دو مورد از محصولات مهم ایمپلنت دندان، فیکسچر و کیت جراحی نام دارد که در ادامه کیت های جراحی ایمپلنت اینترالاک و فیکسچر های آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

فیکسچر های ایمپلنت Intra Lock

یکی از محصولات مهم  در این درمان فیکسچر نام دارد که برخی افراد آن را با نام پایه ایمپلنت نیز می شناسند. همانطور که می دانید تمام بیماران دارای شرایط درمانی یکسانی نیستند به همین علت نیز برند های متفاوت برای اینکه بتوانند بیماران بیشتری را مورد درمان قرار دهند، فیکسچرهایی در مدل و سایز های متفاوت تولید می کنند. ایمپلنت Intra Lock نیز از قاعده بالا مستثنا نمی باشد به همین علت دارای سه نوع فیکچسر می باشد که به شرح زیر است: [su_list icon=”icon: stop” icon_color=”#4f82e5″]
 • فیکسچر Fusion
 • فیکسچر MDL
 • فیکسچر MILO
[/su_list] فیکسچر ها همانطور که می دانید نسبت به باقی محصولات دارای اهمیت زیادی می باشند به همین علت برند های ایمپلنت سازی در ساخت آنها از فاکتور های مختلفی استفاده می کنند. دو فاکتوری که می تواند در روند درمان شما تاثیر گذار باشد سطوح فیکسچر و طراحی آنها است.
فیکسچرهای اینترالاک

فیکسچرهای اینترالاک

فیکسچر Fusion از ایمپلنت Intra Lock

یکی از فیکسچر های اینترالاک این نوع است. طبق ادعای ایمپلنت Intra Lock این فیکسچر به گونه ای طراحی شده است تا شما با استفاده از آن به بهترین نتیجه دست پیدا کنید. طراحی این فیکسچر بر اساس مفهوم Blossom می باشد که در ادامه آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

ویژگی های فیکسچر Fusion

این فیکسچر همانطور که در بالا نیز گفته شد از طراحی Blossom استفاده می کند که باعث به وجود آمدن ویژگی هایی مانند آسیب کمتر به استخوان و استفاده از نیرو کمتر در هنگام بارگذاری می شود از طرفی نیز این فیکسچر دارای سطوح Ossean می باشد که باعث تجربه بهتر شما از این درمان می شود.

فیکسچر MILO از ایمپلنت Intra Lock

یکی دیگر از انواع فیکسچر های اینترالاک این نوع می باشد. از فیکسچر MILO می تواند به صورت ایمپلنت تک دندان یا به صورت اوردنچر استفاده کرد که این موضوع از ویژگی های این فیکسچر به حساب می آید. طبق ادعای ایمپلنت اینترالاک این فیکسچر ها عمر درمان بسیار بالایی دارند از طرفی نیز در این فیکسچر از سطوح Ossean برای درمان سریعتر استفاده شده است.

فیکسچر MLD از ایمپلنت Intra Lock

این مدل و مدل قبلی به صورت یک تیکه ساخته می شوند. از ویژگی های این فیکسچر همانند موارد قبلی می توان به استفاده از سطوح Ossean اشاره کرد که به علت ویژگی های این سطح درمان شما با سرعت بالاتری شکل می گیرد. در ادامه به ویژگی های این سطوح اشاره می کنیم.

سطوح ایمپلنت Intra Lock

سطوح فیکسچر یکی از مواردی می باشد که می تواند در روند این درمان بسیار تاثیر گذار باشد به همین دلیل نیز برند های متفاوت از سطوح مختلفی استفاده می کنند. ایمپلنت Intra Lock از سطوح Ossean در فیکسچرهای خود استفاده می کند. در حقیقت سطوح Ossean با آغشته کردن فیکسچر به فسفات کلسیم ایجاد می شود. سطوح Ossean [su_box title=”ویژگی سطوح Ossean ” style=”bubbles” box_color=”#05d500″]این سطوح باعث می شود تا ایمپلنت اینترالاک دارای ویژگی های خاصی شود. در ابتدا باید گفت این سطوح می تواند روند استئوبلاست را سریع تر کند که باعث کاهش طول درمان می شود و از طرفی نیز درصد موفقیت این درمان افزایش میابد. سومین ویژگی این سطوح را می توان افزایش زیست سازگاری و طول عمر درمان شما نام برد. تمام مواردی که گفته شد باعث می شود از این درمان تجربه بهتری داشته باشید.[/su_box]

طراحی ایمپلنت Intra Lock

همانطور که در قبل نیز گفته شد یکی از فاکتور های مهم در این درمان طراحی فیکسچر ها می باشد. به علت اهمیت فیکسچر ها برند های ایمپلنت سازی با تحقیق و بررسی، طراح های متفاوتی برای فیکسچر های خود انتخاب می کنند. ایمپلنت اینترالاک برای فیکسچر های خود از طراحی Blossom استفاده می کند. طراحی blossom [su_box title=”ویژگی طراحی Blossom” style=”bubbles” box_color=”#05d500″]طراحی Blossom در ابتدا باعث می شود تا فیکسچر های Intra Lock با کمترین نیرو مورد نیاز در استخوان شما قرار گیرد. مورد قبلی باعث می شود تا کمترین آسیب به بافت و استخوان شما وارد شود و از طرفی نیز نیرو های موارد شده به صورت مساوی در بدنه فیکسچر توزیع می شود. به صورت خلاصه طراحی Blossom باعث می شود تا کمترین آسیب به بافت و استخوان شما وارد شود.[/su_box]

کیت جراحی Intra Lock

کیت جراحی نیز از محصولاتی می باشد که در این درمان مورد استفاده قرار می گیرد. کیت جراحی دارای وسایلی می باشد که پزشک معالج در هنگام درمان به آنها احتیاج دارد. هر برند ایمپلنت سازی دارای انواع کیت جراحی می باشد که مخصوص به خود است زیرا این محصول دارای اهمیت می باشد. انواع کیت جراحی اینترالاک به شرح زیر است. [su_list icon=”icon: stop” icon_color=”#4f82e5″]
 • کیت جراحی Fusion
 • کیت جراحی MDL
[/su_list]

ویژگی کیت جراحی Fusion از ایمپلنت Intra Lock

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هر کیت باید دارای آن باشد سازگاری با محصولات آن برند است. این کیت همانطور که از نام آن مشخص است دارای سازگاری با فیکسچر های Fusion می باشد و به علت این سازگاری سرعت عمل شما بالاتر می رود. این کیت جراحی دارای کد گذاری رنگی می باشد که باعث می شود کار با آن راحت تر شود. [su_spacer size=”10″] این کیت دارای قفل هایی در هنگام قرار دادن تجهیزات در درون آن می باشد که باعث ایجاد ایمنی بیشتر در هنگام استریل کردن می شود از طرفی نیز دارای اسلات های اضافی برای قرار دادن تجهیزات بیشتر است.

ویژگی کیت جراحی MDL از ایمپلنت Intra Lock

از دیگر کیت های جراحی اینترالاک می توان به این مدل اشاره کرد. همانطور که از اسم این کیت جراحی، مانند مدل قبلی مششخص می باشد برای فیکسچر های MDL طراحی شده است. این کیت دارای طراحی ارگونومیک می باشد که ویژگی های خاصی را برای آن به جود می آورد. این کیت نیز مانند مورد قبلی دارای کد گذاری رنگی و Drive-Lock می باشد. منبع: ایمپلنت اینترالاک

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین FUSION Intra Lock
FUSION
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.3 10/12/15
3.8 9/10.5/12/15
4.2 9/10.5/12/15
5 7.5/9/10.5/12/15
جدول سایز های لاین MILO Intra Lock
MILO
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3 10/11.5/13/15/18
جدول سایز های لاین MDL Intra Lock
MDL
قطر(mm) ارتفاع(mm)
2 10/11.5/13/15/18
2 10/11.5/13/15/18

اطلاعات نمایندگی

نمایندگی یکی دیگر از مواردی می باشد که وجود آن می تواند برخی ویژگی ها را به ارمغان آورد. نمایندگی ایمپلنت Intra Lock در ایران الماس رویان پارس نام دارد. نمایندگی ایمپلنت اینترالاک فعالیت خود را در سال 1385 در ایران آغاز کرد. نام مدیر عامل این شرکت علی میر کریمی و مسئول فنی آن نیز صادق حسن نیاء می باشد.
اطلاعات نمایندگی ایمپلنت اینترالاک
الماس رویان پارس
راه های ارتباطی ادرس دفتر شناسه ملی شرکت شماره ثبت
021-42389000 021-88193970-75 تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – جنب بیمارستان مهرگان – بن بست مهرگان – پلاک ۱ – واحد ۶ 10103112290 270415

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت Intra Lock”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *