ایمپلنت I DO

بسیاری از افراد به دلیل های متفاوت و در طول زمان دچار بی دندانی می شوند. بی دندانی را می توان یک بیماری نامید زیرا می تواند بر روند زندگی شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد. به همین دلیل نیز انسان ها برای درمان آن راه های زیادی ساخته اند که یکی از آنها ایمپلنت دندان می باشد.

ایمپلنت دندان به دلیل مزایای بسیار زیاد و کاربرد بسیار شبیه به دندان، دارای محبوبیت بسیار زیادی است. به دلیل این محبوبیت بالا در بین بیماران، برند های متفاوتی مشغول به ساخت ایمپلنت های دندانی می باشند. در این مقاله قصد داریم تا یکی از برند های ایمپلنت کره ای را به نام I DO  معرفی و بررسی کنیم.

مشخصات ایمپلنت

نام برند I DO Biotech
کشور سازنده کره
تاریخ شروع فعالیت 2016 میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران ___
نام نمایندگی در ایران آراد تجارت طب
تاییده FDA یافت نشد
تاییدیهCE یافت نشد
بازه قطر اتصال داخلی(mm) 1.7 الی 2.5
نوع اتصال داخلی HEX
نوع متریال پایه _____
کاور اسکرو در جعبه دارد
پاسپورت ___
مدت زمان انقضا _____
حداکثر دمای نگه داری _____
تاییدیه Imed ______
حداکثر تورک برای کاوراسکرو _______
حداکثر تورک اباتمنت ________
بازه قطرها(mm) 3 الی 7
بازه ارتفاع(mm) 7 الی 15

انواع محصولات

ایمپلنت های کره ای در ایران دارای محبوبیت بسیار زیادی هستند که I DO نیز متعلق به کره است. اسم کامل این شرکت ایمپلنت I DO Biotech می باشد که فعالیت خود را از سال 2016 آغاز کرده است. این شرکت نسبت به دیگر برند های تولید کننده ایمپلنت تازه کار محسوب می شود. [su_spacer] ایمپلنت های کره ای در ایران دارای محبوبیت بسیار زیادی هستند که I DO نیز متعلق به کره است. اسم کامل این شرکت ایمپلنت I DO Biotech می باشد که فعالیت خود را از سال 2016 آغاز کرده است. این شرکت نسبت به دیگر برند های تولید کننده ایمپلنت تازه کار محسوب می شود.

قیمت ایمپلنت I DO Biotech

افرادی بسیار زیادی دارای بی دندانی هستند که هر کدام دارای شرایط اقتصادی متفاوتی می باشند. همین امر نیز اهمیت قیمت ایمپلنت ها را دو چندان می کند. قیمت مناسب ایمپلنت های کره ای نیز باعث محبوبیت آنها در ایران شده است اما نکته ای که باید در انتخاب ایمپلنت های کره ای به آن دقت کنید میزان کیفیت آنها می باشد. [su_spacer] قیمت ایمپلنت کره ای I DO Biotech نسبت به سایر کشور های سازنده ایمپلنت مانند: اروپا، امریکا و ایمپلنت های سوئیسی پایین تر است. همین قیمت نیز یکی از ویژگی های این برند به حساب می آید.

فیکسچر های I DO Biotech

فیکسچر یکی از محصولاتی می باشد که در این درمان مورد استفاده قرار می گیرد و نام دیگر آن نیز پایه ایمپلنت است. فیکسچر توسط پزشک درون استخوان فک شما قرار می گیرد و مانند یک پایه عمل می کند. وظیفه فیکسچر حفظ استحکام بخش های دیگر این درمان می باشد و از نظر وظیفه دارای شباهت، با ریشه های دندان شما است. [su_spacer] همانطور که شرایط اقتصادی بیماران دارای تفاوت می باشد شرایط درمانی آنها نیز متفاوت است. برای مثال افراد مختلف، در نقاط متفاوتی از دهان دارای بی دندانی هستند به همین دلیل نیز برای درمان آنها به فیکسچر های متفاوتی نیاز می باشد. فیکسچرهای I DO Biotech برند های ایمپلنت سازی برای آنکه بیماران بیشتری را مورد درمان قرار دهند انواع متفاوتی از فیکسچر ها را تولید می کنند. در ادامه انواع فیکسچرهای I DO Biotech را مورد بررسی قرار می دهیم.

فیکسچر S و MT Active

این دو نوع فیکسچر دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. هر دو دارای طراحی مخروطی هستند و همچنین از کانکشن Morse Taper با زاویه 11 درجه در آنها استفاده می شود. بخش رزوه این دو فیکسچر به حالت دوتایی طراحی شده تا ثبات اولیه بالایی را به ارمغان آورد. [su_spacer] از تفاوت های این دو فیکسچر می توان به بخش ابتدای آنها اشاره کرد. مدل MT Active دارای رزوه هایی در بخش ابتدایی خود می باشد که این مورد در فیکسچر S وجود ندارد. این مورد را می توان بزرگترین تفاوت در این دو فیکسچر نامید.

فیکسچر Mini

آخرین فیکسچر از ایمپلنت I DO Biotech این مدل می باشد. همانطور که در ابتدای این مقاله نیز اشاره شد بیماران متفاوتی در دنیا وجود دارند که شرایط درمانی آنها متفاوت است. این فیکسچر همانطور که از نام آن مشخص است مناسب برای فضا های باریک می باشد. به عبارت ساده تر این فیکسچرها دارای قطر کمی هستند.

سطوح فیکسچر های I DO Biotech

سطوح فیکسچر ها می توانند بر روند این درمان تاثیر گذار باشند و نتیجه های بهتری را رقم بزنند به همین علت نیز دارای اهمیت می باشند. دقت به جزئیات و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در این درمان باعث شده تا دارای درصد موفقیت، محبوبیت و کارایی بالایی باشد.

سطوح SLA

ایمپلنت I DO Biotech در فیکسچر های خود از سطوح SLA استفاده می کند. این سطوح توسط دو فرایند سندبلاست و اسید اچ به وجود می آید. سطوح SLA می تواند باعث شود طول درمان کاهش یابد از طرفی نیز درصد موفقیت آن افزایش یابد که این دو مورد از مزیت های بزرگ آن می باشد.

کیت جراحی I DO Biotech

شما برای انجام هر فعالیت، نیازمند تجهیزات مخصوص به آن هستید. کیت جراحی نیز تجهیزات مخصوص به این درمان را در داخل خود نگه داری می کند و در زمان نیاز در اختیار پزشک معالج قرار می دهد. این محصول نیز به علت وظیفه خود دارای اهمیت زیادی است. کیت جراحی I DO Biotech مهم ترین ویژگی که هر کیت جراحی باید دارای آن باشد سازگاری با دیگر محصولات آن برند است. ایمپلنت I DO Biotech دارای یک کیت جراحی با نام Compact است.

جدول سایز ها

جدول سایز های لاینS system
S system
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.8 7/8.5/10/11.5/13/15
4 7/8.5/10/11.5/13/15
4.5 7/8.5/10/11.5/13/15
5 7/8.5/10/11.5/13
6 7/8.5/10
7 7/8.5/10
جدول سایز های لاین MT Active
MT Active
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.8 8.5/10/11.5/13/15
4 7/8.5/10/11.5/13/15
4.5 7/8.5/10/11.5/13/15
5 7/8.5/10/11.5/13/15
جدول سایز های لاین Mini system
Mini system
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3 8.5/10/11.5/13/15
3.3 8.5/10/11.5/13/15

اطلاعات نمایندگی

یکی از بزرگترین ویژگی های ایمپلنت دندان طول عمر آن است که بسیار زیاد می باشد. به همین علت نیز شاید شما نیازمند تجهیزاتی در طول زمان باشید از همین رو نیز وجود نمایندگی دارای اهمیت است. هر نمایندگی باید دو مورد را داشته باشد اول تامین تجهیزات مورد نیاز و در درجه دوم تضمین اصالت کالا که این موارد می تواند باعث آرامش بیمار و پزشک شود. [su_spacer] نمایندگی ایمپلنت I DO Biotech در آراد تجارت طب نام دارد که فعالیت خود را از سال 1378 آغاز کرده است. نام مدیر عامل این شرکت امیرعباس کشت زاده می باشد.
آراد تجارت طب
نمایندگی I DO Biotech
راه های ارتباطی آدرس دفتر شناسه ملی شرکت شماره ثبت
tiran.travel.tr@gmail.com در دسترس نیست 14009151167 558331

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت I DO”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *