ایمپلنت Global D

ایمپلنت دندان درمانی برای بی دندانی است که به علت مزایای زیاد، محبوبیت بالایی در بین بیماران دارد. این محوبیت باعث شده تا برند های مختلفی مشغول ساخت ایمپلنت های دندانی شوند. ما در این مقاله قصد داریم ایمپلنت Global D  را مورد بررسی و معرفی قرار دهیم.

همانطور که گفته شد برند های مختلفی در حال ساخت ایمپلنت های دندانی هستند که کیفیت آنها یکسان نیست و از طرفی برند ایمپلنت شما می تواند به صورت مستقیم بر درصد موفقیت و طول عمر این درمان تاثیر بگذارد. پس به شما توصیه می کنیم که قبل از استفاده از هر برند، درباره کیفیت آن تحقیق نمائید.

 

مشخصات ایمپلنت

نام برند Global D
کشور سازنده فرانسه
تاریخ شروع فعالیت 2012 میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران ___
نام نمایندگی در ایران
تاییده FDA یافت نشد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm) 3.3 الی 6
نوع اتصال داخلی HEX، octa، conical، trine
نوع متریال پایه تیتانیوم گرید 4
کاور اسکرو در جعبه دارد
پاسپورت ___
تاییدیه Imed ______
حداکثر تورک برای کاوراسکرو 10NCM
حداکثر تورک اباتمنت 15NCM
بازه قطرها(mm) 3 الی 5
بازه ارتفاع(mm) 4 الی 15

انواع محصولات

ایمپلنت Global D  چیست؟

Global D نام برندی است که در حال ساخت ایمپلنت های دندانی می باشد و متعلق به کشور فرانسه است. ایمپلنت  Global D از سال 2012 فعالیت خود را در حوضه ساخت ایمپلنت های دندانی آغاز کرده است و تا الان توانسته محصولات متفاوتی را در این حوضه تولید نماید.

قیمت ایمپلنت Global D چقدر است؟

یکی از فاکتور های مهم در هر درمان قیمت آن می باشد زیرا بیماران شرایط مالی یکسانی ندارند. قیمت ایمپلنت Global D به صورت حدودی به ازای یک پایه ایمپلنت 10.000.000 الی 13.500.000 تومان می باشد. قیمت Global D [su_spacer size=”10″] از طرفی به یاد داشته باشید که قیمت ایمپلنت دندان به عوامل متفاوتی بستگی دارد و به همین دلیل نیز قیمت ایمپلنت گلوبال دی در قسمت بالا به صورت حدودی بیان شده است. مواردی که بر قیمت ایمپلنت دندان تاثیر میگذارند به صورت خلاصه به شرح زیر هستند: [su_list icon=”icon: money” icon_color=”#186729″]
 • برند ایمپلنت
 • دستمزد پزشک
 • نوع روکش ایمپلنت
 • درمان های جانبی مورد نیاز
 • تعداد پایه ایمپلنت مورد نیاز
 • تعداد روکش ایمپلنت مورد نیاز
[/su_list]

مقایسه قیمت ایمپلنت Global D با رقبا

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد برند های متفاوتی در کشور های مختلف مشغول ساخت ایمپلنت های دندانی می باشند. ما در این قسمت قصد داریم به صورت بسیار کلی قیمت ایمپلنت گلوبال دی را با دیگر کشور های سازنده ایمپلنت مقایسه نمائیم تا شما تصور بهتری از قیمت این برند داشته باشید. [su_spacer size=”10″] قیمت ایمپلنت Global D به نسبت برند های سوئیسی و آمریکایی کمتر است و از طرفی نسبت به ایمپلنت های کره ای قیمت بالاتری را دارد. البته این مقایسه در حالت بسیار کلی انجام شده است و ممکن است در برخی از موارد صحیح نباشد.

ارزش خرید ایمپلنت Global D چقدر است؟

فاکتور دیگری که باید به آن توجه کرد و اهمیت بسیار زیادی دارد ارزش خرید ایمپلنت ها می باشد که وابسته به برند انتخابی شما است. به صورت ساده ارزش خرید تناسب بین قیمت و کیفیت دریافتی شما است. می توان گفت: ارزش خرید ایمپلنت گلوبال دی بالا می باشد که یکی از مزایای این برند به حساب می آید.

پایه ایمپلنت های Global D

همانطور که می دانید در ایمپلنت دندان از محصولات متفاوتی استفاده می شود که یکی از مهم ترین آنها فیکسچر یا همان  پایه ایمپلنت است. پایه ایمپلنت ها توسط پزشک در استخوان فک بیمار قرار می گیرند و پس از مدتی با آن جوش می خورند. [su_spacer size=”10″] در حقیقت و به صورت ساده فیکسچر ها وظیفه دارند تا استحکام دیگر بخش های این درمان را حفظ نمایند. از طرفی به یاد داشته باشید که بیماران متفاوت شرایط درمانی متفاوت دارند به همین دلیل نیز برای درمان آنها به فیکسچر های مختلفی نیاز می باشد. ما در ادامه قصد داریم انواع پایه ایمپلنت های Global D را به شما معرفی نمائیم.

پایه ایمپلنت TWINKON

ده سال پیش، ایمپلنت Global D بر اساس تحقیق و پژوهش های خود توانسته است این پایه ایمپلنت را تولید نماید. یکی از مزایای این پایه ایمپلنت تجربه آن است زیرا هزاران بیمار تا به الان از این پایه ایمپلنت استفاده نموده اند و نتیجه درمان آنها موفقیت آمیز بوده است. از طرفی باید گفت: سلامتی این بیماران نیز حفظ شده است. [su_spacer size=”10″] یکی از دلایل موفقیت این پایه ایمپلنت در نوع طراحی آن می باشد. ایمپلنت  Global D در طراحی این فیکسچر از رزوه های دوتایی استفاده کرده است که با استفاده از این طراحی ثبات اولیه درمان بالاتر می رود.

پایه ایمپلنت TWINKON 4

اگر به یاد داشته باشید در قسمت های بالایی گفته شد که شرایط درمانی بیماران متفاوت است. یکی از این شرایط درمانی، بیمارانی هستند که دارای تحلیل استخوان شدید می باشند. باید گفت: فیکسچر TWINKON 4 را می توان در این بیماران مورد استفاده قرار داد. [su_spacer size=”10″] دلیل استفاده از این فیکسچر، در بیمارانی که دارای تحلیل استخوان هستند ارتفاع آن می باشد که 4mm است. از طرفی در طراحی این فیکسچر از رزوه های عمیق استفاده شده است.

ایمپلنت The 3.0

در برخی از موارد بیماران برای درمان خود نیاز به فیکسچر های نازک با قطر کم دارند. ایمپلنت  گلوبال دی با درک این نیاز، این فیکسچر را برای این بیماران طراحی و تولید کرده است. باید گفت: طراحی این فیکسچر به گونه ای است که قطر این فیکسچر3mm می باشد.

لاین ایمپلنت EVL

در حقیقت EVL نام لاینی از ایمپلنت  های Global D می باشد که این لاین شامل دو پایه ایمپلنت است. از ویژگی های این لاین می توان به تجربه و ساده سازی مراحل این درمان اشاره کرد. در ادامه دو فیکسچر این لاین را به شما معرفی می کنیم:

پایه ایمپلنت EVL S

یکی از فیکچسر های لاین EVL این نوع است. باید گفت: ایمپلنت Global D این فیکسچر را براساس 25 سال سابقه و تجربه ساخته است. از طرفی طراحی این فیکسچر به شکل استوانه ای می باشد که باعث شده روند بارگذاری این فیکسچر برای پزشک راحت تر شود.

پایه ایمپلنت EVL K

این فیکسچر نسبت به مدل بالا طراحی متفاوتی دارد و پزشک معالج می تواند از آن در هر شرایطی استفاده نماید. از مزایای این فیکسچر می توان به ثبات اولیه بالای آن اشاره کرد.

لاین ایمپلنت IN-KONE

لاین ایمپلنت IN-KONE نیز همانند بالا می باشد و دارای دو نوع پایه ایمپلنت است. این دو پایه ایمپلنت در طراحی رزوه ها با یکدیگر متفاوت هستند. نام این دو فیکسچر به شرح زیر می باشد: [su_list icon=”icon: chevron-left” icon_color=”#184f67″]
 • In-Kone UNIVERSAL
 • In-Kone PRIMO
[/su_list]

کیت جراحی Global D

ایمپلنت دندان درمانی بسیار تخصصی می باشد که برای انجام آن دقت بسیار بالایی نیاز است. به همین دلیل شما باید در درمان خود از پزشک متخصص با تجربه بالا استفاده نمائید. اما پزشک متخصص نیز برای انجام این درمان، نیازمند تجهیزات دقیق و مخصوص می باشد. کیت جراحی گلوبال دی [su_spacer size=”10″] این تجهیزات مخصوص درون کیت جراحی قرار می گیرد که با استفاده از آنها می توان درمان ایمپلنت را انجام داد. البته به یاد داشته باشید که مهم ترین نکته در کیت جراحی، سازگاری تجهیزات درون آن با دیگر محصولات مورد استفاده در این درمان می باشد به همین دلیل هر برند ایمپلنت سازی کیت جراحی مخصوص به خود را تولید می کند. در ادامه کیت های جراحی Global D را به شما معرفی می کنیم.

کیت جراحی ULTIMATE

کیت جراحی  ULTIMATE دارای تجهیزات مخصوصی می باشد که با استفاده از آنها روند انجام درمان برای پزشک معالج راحت تر و دقیق تر می شود. از طرفی باید گفت: مته های این کیت بر اساس آخرین تکنولوژی های موجود ساخته شده است که بالاترین کیفیت را به شما ارائه می دهند. [su_spacer size=”10″] کیت جراحی  ULTIMATE  سازگار با پایه ایمپلنت های In-Kone، PRIMO، In-Kone UNIVERSAL، 3.0 Implant، twinKon می باشد و تجهیزات درون آن که شما آنها را دریافت می کنید به شرح زیر است: [su_list icon=”icon: chevron-left” icon_color=”#184f67″]
 • Drills
 • Wrenches
 • Cortical cutters
 • Depth stop kits
 • دیگر تجهیزات مورد نیاز
[/su_list]

کیت جراحی EVL

همانطور که در قسمت های بالایی مشاهده کردید ایمپلنت گلوبال دی دارای لاین خاصی از پایه ایمپلنت ها به نام EVL بود که به صورت کامل معرفی و بررسی شد. در حقیقت این کیت جراحی نیز که به همان نام است مخصوص این پایه ایمپلنت ها می باشد و تجهیزات مورد نیاز و مخصوص آن در این کیت قرار دارد.

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین Global D TWINKON
TWINKON
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.5 8.5/10/11.5/13/15
4 6/8.5/10/11.5/13/15
4.5 6/8.5/10/11.5/13/15
جدول سایز های لاین Global D twinkon4
twinkon 4
قطر(mm) ارتفاع(mm)
4 4
4.5 4
جدول سایز های لاین Global D In-Kone
In-Kone UNIVERSAL
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.5 8.5/10/11.5/13/15
4 6/8.5/10/11.5/13/15
4.5 6/8.5/10/11.5/13/15
5 6/8.5/10/11.5/13
جدول سایز های لاین Global D In-Kone
In-Kone PRIMO
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.5 8.5/10/11.5/13/15
4 6/8.5/10/11.5/13/15
4.5 6/8.5/10/11.5/13/15
5 6/8.5/10/11.5/13
جدول سایز های لاین Global D EVL
EVL S
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.3 8/10/12/14
4 7/8/10/12/14
5 7/8/10/12
جدول سایز های لاین Global D EVL
EVL K
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.3 10/12/14
4 8/10/12/14
5 8/10/12
جدول سایز های لاین Global D THE 3.0
THE 3.0
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3 8.5/10/11.5/13

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت Global D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *