ایمپلنت جنرال

کشور های مختلفی در دنیا دارای صنعت ایمپلنت می باشند. آلمان یکی از سازنده های ایمپلنت در بین کشور های اروپایی است که دارای برند های متفاوتی می باشد. کشور آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اروپا دارای تکنولوژی و علم بالایی می باشد همین موضوع باعث بالا رفتن کیفیت محصولات این کشور می شود.
شرکت جنرال یکی از سازنده های ایمپلنت دندان در آلمان می باشد که در حقیقت یکی از زیر مجموعه های شرکت Bricon است. این شرکت در سال 1993 در سوئیس تاسیس شد. جالب است بدانید که این شرکت از سوئیس به آلمان انتقال یافته به همین دلیل نیز شرکتی آلمانی محسوب می شود و طبق ادعا های این شرکت بر اصول کیفیتی و طراحی آلمانی متعهد هستند. شرکت Bricon در زمینه ساخت ایمپلنت برای نقاط مختلف بدن مشغول به فعالیت می باشد و برند جنرال که یکی از زیر مجموع های این برند می باشد در حال ساخت ایمپلنت برای دندان است که در ادامه به بررسی ایمپلنت های دندانی برند جنرال می پردازیزم.

مشخصات ایمپلنت

نام برند General
کشور سازنده المان
تاریخ شروع فعالیت 1993 میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران _____
نام نمایندگی در ایران موجود نیست
تاییده FDA تایید نشد
تاییدیهCE تایید نشد
بازه قطر اتصال داخلی(mm)
نوع اتصال داخلی HEX
نوع متریال پایه Titanium
کاور اسکرو در جعبه
پاسپورت
مدت زمان انقضا
حداکثر دمای نگه داری
تاییدیه Imed ____
حداکثر تورک برای کاوراسکرو ____
حداکثر تورک اباتمنت ___
بازه قطرها(mm) 3 الی 6
بازه ارتفاع(mm) 6 الی 20

انواع محصولات

ایمپلنت دندان دارای مراحل مختلفی است و در هر کدام از این مراحل نیاز به محصولی متفاوت برای ادامه روند درمان می باشد. در این روش درمانی کیفیت و ویژگی های هر محصول تاثیر بسیار زیادی بر روند درمان دارد به دلایلی که در بالا گفته شد ایمپلنت جنرال نیز دارای محصولات متفاوتی می باشد که امروز قصد داریم دو تا از مهم ترین آنها یعنی فیکسچر و کیت جراحی را بررسی کنیم و ویژگی های آن ها را برای شما توضیح دهیم.

فیکسچر های جنرال

فیکسچر ها یکی از محصولات مهم در این درمان می باشند که با نام پایه ایمپلنت نیز شناخته می شوند. فیکسچر ها اهمیت بسیار زیادی در این درمان دارند زیرا درصد زیادی از موفقیت درمان به آنها وابسته می باشد و در روند درمان بسیار تاثیر گذار هستند. ایمپلنت جنرال نیز به دلیل اهمیت بالای فیکسچر در این درمان، زمان زیادی را صرف طراحی و تولید آنها کرده است. فیکسچر ها دارای دوبخش داخلی و خارجی می باشند که طراحی آنها با یک دیگر متفاوت است. ایمپلنت جنرال برای بخش خارجی ایمپلنت ها دارای دو نوع طراحی مخروطی و استوانه ای می باشد تا در صورت نیاز شما بتوانید از آنها استفاده نمائید. ایمپلنت جنرال در سری Easy Line خود دارای طراحی یکسان برای بخش اتصال داخلی می باشد به همین دلیل نیز می توان از عناصر مصنوعی زیادی برای آنها استفاده کرد. در ادامه به بررسی فیکسچر های ایمپلنت جنرال می پردازیم:
انواع فیکسچر ایمپلنت جنرال

انواع فیکسچر ایمپلنت جنرال

فیکسچر Easy Fast D

یکی از سری ایمپلنت های شرکت جنرال سری Easy Fast D می باشد که در دسته بندی ایمپلنت های استاندارد است.  ثبات های اولیه و ثانویه در این درمان از اهمیت بالایی بر خوردار می باشد به همین علت نیز ایمپلنت جنرال رزوه های این فیکسچر را به شکل شیار های بزرگ طراحی کرده است تا بتواند فشرده سازی را ایجاد کند و ثبات اولیه و ثانویه را افزایش یابد.

فیکسچر Easy Fast S

این فیکسچر دارای طراحی استوانه ای است و مانند فیکسچر قبلی ایمپلنت استاندارد می باشد. از ویژگی های این فیکسچر می توان به نیاز پایین به ابزار برای قرار دادن آن اشاره کرد. این فیکسچر دارای سه نوع طراحی برای قسمت بالایی خود می باشد که همین امر نیز باعث، فراهم شدن شرایط مناسب برای ادغام استخوان می شود. ادغام یا جوش خوردن استخوان با فیکسچر در این درمان دارای اهمیت زیادی می باشد.

فیکسچر Easy Cut

طبق ادعا این شرکت برای بیماران با شرایط درمانی متفاوت محصولی مفید ارائه شده است.  در بعضی از شرایط شما برای قرار دادن ایمپلنت در دهان بیمار دارای فضای کمی می باشید. به همین دلیل نیز ایمپلنت جنرال این فیکسچر را ارائه کرد است. طراحی بدنه و رزوه های این فیکسچر به شکل مخروطی می باشد.

فیکسچر Easy Kon

فیکسچر های زیرکنیا یکی از فیکسچر هایی می باشد که با پیشرفت علم در شرکت های مختلف شروع به تولید شد. ایمپلنت جنرال نیز فیکسچر هایی با متریال زیرکنیا تولید می کند که به آن Easy Kon می گویند. این فیکسچر ها دارای دو گروه می باشند که یکی از آنها به شکل یک تکه تولید می شود. این فیکسچر های با متریال زیرکنیا می تواند برای افرادی که دارای حساسیت به فلز می باشند بسیار موثر باشند البته این نوع حساسیت بسیار نادر است.

سطوح ایمپلنت جنرال

سطوج فیکسچر های جنرال

سطوج فیکسچر های جنرال

یکی از بخش های مهم در هر شرکت ایمپلنت سازی سطوح فیکسچر ها می باشد. سطوح فیکسچر ها می توانند بر روند درمان بسیار تاثیر گذار باشند و باعث شود شما از این درمان تجربه بهتری داشته باشید به همین علت نیز ایمپلنت جنرال نیز از سطوحی به نام Easy Surface استفاده می کند.

کیت جراحی ایمپلنت جنرال

کیت جراحی یکی از اصلی ترین و مهم ترین محصولات هر شرکت ایمپلنت سازی می باشد. کیت جراحی تاثیر مستقیمی بر روند درمان دارد و همانطور که در قسمت های بالا نیز اشاره شد یکی از محصولات اصلی هر شرکت ایمپلنت سازی می باشد.

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین Easy Fast D General
Easy Fast D
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.5 8.5/10/11.5/13/16
4.3 8.5/10/11.5/13/16
5 8.5/10/11.5/13/16
جدول سایز های لاین Easy Fast S General
Easy Fast S
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3 8.5/10/11.5/13/16
3.8 8.5/10/11.5/13/16
4.3 6/8.5/10/11.5/13/16
5 6/8.5/10/11.5/13/16
جدول سایز های لاین Easy Cut General
Easy Cut
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.4 14/16/18/20
جدول سایز های لاین Easy Kon General
Easy Kon
قطر(mm) ارتفاع(mm)
5 10/13
6 10/13
جدول سایز های لاین Easy Kon 1 General
Easy Kon 1
قطر(mm) ارتفاع(mm)
13 4.3/5/6

اطلاعات نمایندگی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در روند این درمان را می توان وجود نمایندگی معرفی کرد زیرا این بخش می تواند باعث آرامش خاطر بیماران و پزشکان شود. طبق تحقیقات گروه ایمپلنت 28 نمایندگی رسمی از ایمپلنت جنرال یافت نشد اما شرکتی هایی ایمپلنت های این برند را وارد می کنند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت جنرال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *