ایمپلنت Evidence

همانطور که شما می دانید ایمپلنت دندان محبوب و کاربردی ترین روش درمان برای بی دندانی می باشد. به همین علت بیماران بسیاری برای درمان خود به دنبال برندی مناسب هستند که انتخاب آن بسیار دشوار است. در این مقاله قصد داریم یکی از برند های کره ای را برای شما معرفی کنیم تا در این راه شما را همراهی کرده باشیم.

ایمپلنت های کره ای دارای محبوبیت بسیار زیادی در ایران می باشند ولی انتخاب آنها نیازمند تحقیق است. به همین دلیل در این مقاله به معرفی و بررسی ایمپلنت Evidence می پردازیم تا شما بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

 

مشخصات ایمپلنت

نام برند Evidence
کشور سازنده کره
تاریخ شروع فعالیت 2004 میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران ___
نام نمایندگی در ایران نوید سلامت مانا
تاییده FDA دارد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm) 2.1 الی 3.1
نوع اتصال داخلی HEX، octa
نوع متریال پایه تیتانیوم گرید 4
کاور اسکرو در جعبه دارد
پاسپورت ___
مدت زمان انقضا _____
حداکثر دمای نگه داری _____
تاییدیه Imed ______
حداکثر تورک برای کاوراسکرو _______
حداکثر تورک اباتمنت ________
بازه قطرها(mm) 3.3 الی 4.8
بازه ارتفاع(mm) 7 الی 15

انواع محصولات

ایمپلنت اویدنس فعالیت خود را در سال 2004 آغاز کرد و شاید برای شما جالب باشد که در دو کشور آمریکا و کره به صورت همزمان این فعالیت شروع شد. محصولات ایمپلنت اویدنس در سال 2006 به صورت رسمی وارد بازار جهانی شد. این شرکت دارای رشد بسیار زیادی در سال های 2007 الی 2011 می باشد که باعث شد انواع جایزه های دولت کره را به خود اختصاص دهد.

مزایای و معایب ایمپلنت کره ای

همانطور که می دانید تمام برند ها دارای معایب و مزایای مخصوص به خود هستند. به دلیل محبوبیت بالای ایمپلنت های کره ای در ایران این مزایا و معایب اهمیت بیشتری دارد. به همین دلیل به بررسی آنها می پردازیم. مزایای و معایب ایمپلنت های کره ای

مزایای ایمپلنت کره ای

بزرگترین مزیت ایمپلنت های کره ای قیمت آن می باشد که به نسبت دیگر ایمپلنت ها مناسب تر است. در حقیقت این مورد باعث محبوبیت بالای ایمپلنت های کره ای در ایران شده است. همین محبوبیت بالا نیز یک مزیت به حساب می آید زیرا باعث می شود تا ایمپلنت های کره ای در بازار موجود باشند.

معایب ایمپلنت کره ای

در کشور کره  برند های متفاوتی مشغول به ساخت ایمپلنت های دندانی می باشند. تمام این برند ها دارای کیفیت یکسانی نمی باشند و برخی از آنها دارای کیفیت مناسبی نیستند. کیفیت پایین باعث شکست درمان و ضربه به سلامتی شما می شود. [su_spacer size=”10″] البته باید گفت تمام ایمپلنت های کره ای بی کیفیت نمی باشند بلکه برخی از آنها در حال رقابت با برند های جهانی هستند. به همین دلیل بهتر است برای انتخاب ایمپلنت های کره ای با پزشکی ماهر مشاوره کنید یا از برند های با تجربه، کره ای استفاده نمائید.

قیمت ایمپلنت Evidence

قیمت ایمپلنت یکی از مواردی می باشد که برای افراد بسیار مهم است به همین علت در این بخش به آن می پردازیم. دلیل محبوبیت ایمپلنت های کره ای در ایران همانطور که در بالا هم گفته شد، قیمت آن ها می باشد. قیمت ایمپلنت اویدنس  نسبت به دیگر کشور های سازنده ایمپلنت مانند: کشور های اروپایی، سوئیسی و آمریکایی پایین تر است. اما این نکته به معنی بی کیفیت بودن این برند نمی باشد و از طرفی این مقایسه به صورت کلی است.
قیمت ایمپلنت Evidence

قیمت ایمپلنت Evidence

چرا ایمپلنت کره ای Evidence ؟

یکی از سوالات مهم در این بخش دلایل استفاده شما از این برند می باشد که قصد داریم به آنها به پردازیم. اولین دلیلی که می توان به آن اشاره کرد قیمت ایمپلنت اویدنس است که باعث می شود شما از این برند استفاده کنید از طرفی نیز کیفیت مناسب این برند دومین دلیل آن است.

فیکسچر های Evidence

فیکسچر یکی از محصولاتی می باشد که در این درمان مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که دندان برای استحکام خود نیازمند ریشه می باشد ایمپلنت نیز، نیازمند پایه ای برای استحکام خود است که به آن فیکسچر یا پایه ایمپلنت می گویند. این محصول به دلیل وظیفه خود نسبت به باقی محصولاتی که در این درمان مورد استفاده قرار می گیرد دارای اهمیت بالاتری است. [su_spacer size=”10″] بیماران متفاوتی در دنیا وجود دارند که در نقاط مختلفی از دهان خود دچار بی دندانی شده اند به همین علت نیز دارای شرایط متفاوت درمانی می باشند. برای اینکه ایمپلنت Evidence با استفاده از فیکسچر های خود بتواند بیماران بیشتری را مورد درمان قرار دهد چهار نوع فیکسچر ارائه داده است که به شرح زیر می باشد. [su_list icon=”icon: check” icon_color=”#0bb610″]
  • BLT II
  • BLT II OS
  • Tissue Level
  • BLT External
[/su_list]

مزایای فیکسچر های Evidence

فیکسچر های Evidence به دو قسمت تقسیم می شود که شامل TISSUE LEVEL و BONE LEVEL است. ایمپلنت Evidence برای هر کدام از این فیکسچرها دو نوع کانکشن به نام های هگز و اوکتا ارائه داده است که یکی از مزیت های آن می باشد. [su_spacer size=”10″] ویژگی بعدی فیکسچرهای Evidence مربوط به قطر و سایز آن ها می باشد. همانطور که در قبل نیز گفته شد در بیماران متفاوت و در نقاط مختلف دهان به قطر و سایز های متفاوت نیاز است. فیکسچرهای اویدنس دارای قطر و سایز بندی متنوعی می باشند که آخرین ویژگی آن به حساب می آید.

سطوح SLA چیست؟

سطوح SLA در حقیقت باعث می شوند تا روند درمان با سرعت بیشتری طی شود و از طرفی نیز درصد موفقیت آن بالاتر رود. سطوح ایمپلنت می توانند باعث شوند شما از این درمان تجربه بهتری داشته باشید به همین دلیل نیز دارای اهمیت بالایی هستند. سطوح SLA توسط دو فرایند سندبلاست و اسید اچ ساخته می شوند. این دو فرایند زبری سطوح فیکسچر را افزایش می دهد به همین دلیل تماس آن با استخوان افزایش میابد.

کیت جراحی Evidence

کیت جراحی Evidence

کیت جراحی Evidence

در درمان ایمپلنت تجهیزات متفاوتی مورد نیاز است که هر کدام از آنها دارای اهمیت می باشند. کیت جراحی وظیفه دارد تا تجهیزات مورد نیاز این درمان را در خود نگه داری کند و در اختیار پزشک قرار دهد. نکته مهم در کیت جراحی سازگاری با دیگر محصولات مورد استفاده می باشد. [su_spacer size=”10″] ایمپلنت اویدنس برای آنکه بتواند کیت های سازگار با محصولات خود ارائه دهد انواع متفاوتی را تولید کرده است. کیت جراحی اویدنس طبق ادعای این شرکت از متریال مناسبی ساخته شده است. کیت های جراحی اویدنس به شرح زیر است: [su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_list icon=”icon: check” icon_color=”#0bb610″]
  • Surgical Kit
  • Stop Dril Kit
[/su_list][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_list icon=”icon: check” icon_color=”#0bb610″]
  • Sinus Kit
  • Prosthetic Kit
[/su_list][/su_column][/su_row]  

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین BLT External اویدنس
BLT External
قطر(mm) طول(mm)
3.3 7/8/9/10/11/12/13/14/15
4.1 7/8/9/10/11/12/13/14/15
4.8 7/8/9/10/11/12/13/14/15
جدول سایز های لاین BLT II OS Tapered اویدنس
BLT II OS Tapered
قطر(mm) طول(mm)
3.3 9/11/13/15
3.7 7/9/11/13/15
4.1 7/9/11/13/15
4.1 7/9/11/13/15
جدول سایز های لاین BLT اویدنس
BLT
قطر(mm) طول(mm)
3.3 9/11/13/15
3.7 7/9/11/13/15
4.1 7/9/11/13/15
4.8 7/9/11/13/15
جدول سایز های لاین Tissue Level اویدنس
Tissue Level
قطر(mm) طول(mm)
3.3 8/10/12/14
4.1 8/10/12/14
4.8 8/10/12/14

اطلاعات نمایندگی

وجود نمایندگی ایمپلنت ها، موردی است که می تواند باعث آرامش خاطر شما شود به همین علت نیز دارای اهمیت است. نمایندگی ایمپلنت اویدنس خوشبختانه در ایران موجود است و فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است. نوید سلامت مانا نمایندگی ایمپلنت Evidence را در اختیار دارد. نام مدیر عامل این شرکت مرضیه سادات انوری و مسئول فنی آن نیز محمدرضا عبداللهی می باشد.
اطلاعات نمایندگی Evidence ایران
نوید سلامت مانا
راه های ارتباطی ادرس دفتر شناسه ملی شرکت شماره ثبت
info@evidenceimplant.ir ۰۲۱-۴۶۱۴۴۳۲۰ 09912016895 تهران آیت الله کاشانی، بین ابراهیمی و حسن آباد،جنب بانک ملی، ساختمان آرمیتا، طبقه اول، واحد پنجم 14008304413 540618

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت Evidence”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *