ایمپلنت Dentsply Sirona

ایمپلنت دندان درمانی محبوب برای بی دندانی است که احتمالا نام آن را زیاد شنیده اید. برای بی دندانی درمان های زیادی ارائه شده است که ایمپلنت دندان را می توان بهترین آنها دانست زیرا نسبت به تمام رقیب های خود دارای مزیت های بیشتری است. به دلیل محبوبیت و کاربرد بالای این درمان برند های متفاوتی در سرتاسر دنیا مشغول به ساخت ایمپلنت دندان می باشند.
امروز در این مقاله قصد داریم یکی از برند های با کیفیت جهان که دارای تاریخچه جالبی است را برای شما معرفی و بررسی کنیم. ایمپلنت Dentsply Sirona یکی از برند های با کیفیت می باشد که مشغول به ساخت ایمپلنت دندان است. این برند را می توان آمریکایی و آلمانی معرفی کرد.

مشخصات ایمپلنت

نام برند Dentsply Sirona
کشور سازنده آلمان
تاریخ شروع فعالیت ۲۰۱۶ میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران ۱۳۷۰
نام نمایندگی در ایران یافت نشد
تاییده FDA دارد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm) ۳ الی ۵٫۴
نوع اتصال داخلی HEX
نوع متریال پایه تیتانیوم گرید۴
کاور اسکرو در جعبه دارد
پاسپورت ___
مدت زمان انقضا
حداکثر دمای نگه داری
تاییدیه Imed دارد
حداکثر تورک برای کاوراسکرو ۵ الی ۱۰ NCM
حداکثر تورک اباتمنت ۲۴ NCM
بازه قطرها(mm) ۳ الی ۷
بازه ارتفاع(mm) ۶ الی ۱۷

انواع محصولات

ایمپلنت Dentsply Sirona را می توان یکی از با سابقه ترین شرکت ها دندان پزشکی دانست زیرا دارای سابقه ای نزدیک به یک قرن می باشد. شرکت DENTSPLY در سال ۱۸۹۹ در نیویورک فعالیت خود را آغاز کرد و در زمینه تامین وسایل دندان پزشکی فعالیت می کرد. در سال ۱۸۷۷ نیز شرکتی در ارلانگن آلمان فعالیت خود را آغاز کرد که هر دو این برندها در سال ۲۰۱۶ با یک دیگر ادغام شده اند. هر دو این برند ها را می توان با سابقه و با کیفیت دانست زیرا در زمینه های متفاوت دندان پزشکی سرمایه گذاری های قابل توجه ای انجام داده اند. این دو برند با تجربه بالای خود کیفیت مطلوبی نیز ارائه می دهند و می توان گفت پس از ادغام این کیفیت بالاتر نیز رفته است زیرا از تجربه های یک دیگر استفاده می نمایند.

قیمت ایمپلنت Dentsply Sirona

قیمت ایمپلنت های دندان به عوامل متفاوتی بستگی دارد که یکی از آنها برند انتخابی می باشد. قیمت ایمپلنت نیز از طرفی یکی از فاکتور های مهم می باشد زیرا افراد نسبت به بودجه اقتصادی خود برند های متفاوتی را انتخاب می کنند. قیمت ایمپلنت Dentsply Sirona را می توان در دسته بندی ویژه ای قرار داد.

فیکسچر های Dentsply Sirona

فیکسچرهای لوگوی Dentsply Sirona در بین محصولات که در درمان ایمپلنت مورد استفاده قرار می گیرد فیکسچر از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. فیکسچر یا پایه ایمپلنت در این درمان نقش ریشه دندان طبیعی شما را ایفا می کند و به دلیل اهمیت بالایی که دارد برند های ایمپلنت سازی در ساخت و طراحی آن از تکنولوژی های پیشرفته و دقت بالایی استفاده می کنند. بیماران متفاوت زیادی در جهان وجود دارند که هر کدام دارای شرایط درمانی متفاوتی می باشند به همین دلیل نیز برای درمان آنها نیاز به فیکسچر های متفاوتی وجود دارد. ایمپلنت Dentsply Sirona برای آنکه بتواند بیماران بیشتری را مورد درمان قرار دهد دارای مدل های متفاوتی از فیکسچر ها می باشد که در ادامه آنها را معرفی می کنیم. انواع فیکسچر های ایمپلنت دنتسپلای سیرونا به شرح زیر است:
  • Xive
  • Ankylos
  • Astra Tech
  • Astra Tech EV
  • DS PrimeTaper

فیکسچر Xive

یکی از فیکسچر های ایمپلنت دنتسپلای سیرونا مدل Xive می باشد که در این قسمت آن را بررسی می کنیم. این برند برای معرفی این فیکسچر جمله هوشمند در عمل را به کار برده است. این فیکسچر دارای کاربرد بالا در عین حال سادگی می باشد که برای پزشکان و بیماران آرامش را به ارمغان می آورد . شما می توانید از این فیکسچر در درمان ایمپلنت دیجیتال نیز استفاده کنید از طرفی نیز درصد موفقیت این فیکسچر ۹۸% می باشد.

فیکسچر Ankylos

این فیکسچر نوعی دیگر از مدل های ایمپلنت Dentsply Sirona می باشد که کاربرد آن توسط تحقیقات در طول ۳۰ سال به اثبات رسیده است. ایمپلنت دنتسپلای سیرونا به گونه ای رزوه های این فیکسچر را طراحی کرد است تا قرار دادن این فیکسچر درون استخوان شما آسان تر شود و از طرفی نیز از استخوان کرستال شما محافظت می کند. طراحی این فیکسچر باعث می شود ثبات اولیه افزایش یابد به همین علت می توانید از این فیکسچر در درمان های فوری استفاده کنید.

فیکسچر Astra Tech

این فیکسچر توانسته است با حداقل قطعات به حداکثر انعطاف پذیری برسد و از طرفی نیز می توان از این فیکسچر در تمام نقاط دهان استفاده کرد. یکی دیگر از مزیت های این فیکسچر توانایی استفاده در ایمپلنت های فوری است که محبوبیت زیادی به علت کاهش طول درمان دارد.

فیکسچر Astra Tech EV

این مدل از فیکسچر های ایمپلنت Dentsply Sirona دارای درصد موفقیت ۹۸% می باشد که این درصد در ۳۰سال تحقیق به دست آمده است. درصد موفقیت ۹۸% نشان می دهد که شما می توانید برای درمان خود به این فیکسچر اعتماد کنید تا نتیجه طولانی مدتی را بدست آورید از طرفی نیز تجربه بسیار لذت بخشی را از این درمان داشته باشید.

فیکسچر DS PrimeTaper

این مدل آخرین فیکسچر از ایمپلنت Dentsply Sirona می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. این فیکسچر دارای طراحی خاصی در رزوه ها می باشد که برخی از ویژگی های آن به علت این طراحی است. این طراحی در رزوه ها باعث می شود تا فیکسچر با استخوان درگیر شود و آن را به سرعت برش دهد و از طرفی نیز همین طراحی باعث می شود تا از این فیکسچر بتوان در درمان های فوری نیز استفاده کرد.

کیت جراحی Dentsply Sirona

کیت جراحی از دیگر محصولاتی می باشد در این درمان موررد استفاده قرار می گیرد و دارای اهمیت است. کیت های جراحی باید دارای سازگاری با محصولات هر برند باشند به همین علت نیز هر شرکت ایمپلنت سازی دارای کیت جراحی مخصوص به خود می باشد. به دلایلی که گفت شد ایمپلنت دنتسپلای سیرونا دارای کیت جراحی مخصوص به خود می باشد.
کیت جراحی دنتسپلای سیرونا

کیت جراحی دنتسپلای سیرونا

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین Xive Dentsply Sirona
Xive
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۳ ۱۱/۱۳/۱۵
۳٫۴ ۹٫۵/۱۱/۱۳/۱۵/۱۸
۳٫۸ ۸/۹٫۵/۱۱/۱۳/۱۵/۱۸
۴٫۵ ۸/۹٫۵/۱۱/۱۳/۱۵/۱۸
۵٫۵ ۸/۹٫۵/۱۱/۱۳/۱۵
جدول سایز های لاین Ankylos Dentsply Sirona
Ankylos
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۳٫۵ ۶٫۶/۸/۹٫۵/۱۱/۱۴/۱۷
۴٫۵ ۶٫۶/۸/۹٫۵/۱۱/۱۴/۱۷
۵٫۵ ۶٫۶/۸/۹٫۵/۱۱/۱۴/۱۷
۷ ۸/۹٫۵/۱۱/۱۴
جدول سایز های لاین Astra Tech Dentsply Sirona
Astra Tech
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۳ ۱۱/۱۳/۱۵
۳٫۵ ۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵/۱۷
۴ ۶/۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵/۱۷
۴٫۵ ۹/۱۱/۱۳/۱۵/۱۷
۵ ۹/۱۱/۱۳/۱۵/۱۷
جدول سایز های لاین Astra Tech EV Dentsply Sirona
Astra Tech EV
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۳٫۶ ۶/۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵
۴٫۲ ۶/۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵
۴٫۸ ۶/۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵
جدول سایز های لاین DS PrimeTaper Dentsply Sirona
DS PrimeTaper
قطر(mm) ارتفاع(mm)
۳٫۶ ۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵/۱۷
۴٫۲ ۶٫۵/۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵/۱۷
۴٫۸ ۶٫۵/۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵/۱۷
۵٫۴ ۶٫۵/۸/۹/۱۱/۱۳/۱۵

اطلاعات نمایندگی

نمایندگی ایمپلنت یکی دیگر از موارد مهم است زیرا می تواند آرامش خاطر را برای بیماران و پزشکان به آرمغان آورد. مهم ترین وظیفه هر نمایندگی تضمین اصالت کالا و تامین تجهیزات مورد نیاز می باشد. به دلیل اهمیت نمایندگی ایمپلنت Dentsply Sirona به بررسی آن می پردازیم.
خوشبختانه نمایندگی ایمپلنت دنتسپلای سیرونا در ایران وجود دارد که نام آن آپادانا تک است. این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۶۸ آغاز کرده است. مدیر عامل و مسئول فنی این شرکت به ترتیب جعفر منتظرزاده و شادی سهیلی نام دارند.
آپادانا تک
نمایندگی Dentsply Sirona
راه های ارتباطی آدرس دفتر شناسه ملی شرکت شماره ثبت
۸۸۹۶۰۱۰۱
۸۸۹۷۲۴۴۷
scientificdp@apadanatak.com
تهران – بلوار کشاورز – خیابان قدس – نبش کوی فردانش – پلاک ۲۳ ۱۰۱۰۱۱۹۲۲۴۳ ۷۴۳۲۸

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت Dentsply Sirona”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *