ایمپلنت Argon

دندان ها نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت و زندگی روزمره شما دارد به همین دلیل بی دندانی می تواند تاثیرات بسیاری را در زندگی شما داشته باشد. اولین تاثیر بی دندانی بر روی ظاهر و زیبایی شما می باشد که به همین علت در برخی موارد شما اعتماد به نفس خود را نیز از دست خواهید داد. بی دندانی بر روی سلامتی شما نیز تاثیر گذار است به همین دلیل با معرفی ایمپلنت آرگون با ما همراه باشید.
به علت مواردی که در بالا گفته شد انسان ها به دنبال روشی برای درمان بی دندانی می باشند که یکی از این راه ها ایمپلنت دندان می باشد. ایمپلنت دندان نسبت به روش های دیگر درمانی که برای بی دندانی ارائه شده است دارای ویژگی و کاربرد بالاتری می باشد به همین علت نیز بسیار سریع محبوبیت زیادی را بدست آورده است. امروز ما قصد داریم یکی از برند های ایمپلنت سازی به نام Argon را بررسی کنیم.

مشخصات ایمپلنت

نام برند Argon
کشور سازنده المان
تاریخ شروع فعالیت 1999 میلادی
تاریخ شروع فعالیت در ایران 1395
نام نمایندگی در ایران آرمان ایده طب پویا
تاییده FDA ثابت نشد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm) 3 الی 6
نوع اتصال داخلی HEX
نوع متریال پایه Titanium Grade4
کاور اسکرو در جعبه دارد
پاسپورت
مدت زمان انقضا
حداکثر دمای نگه داری
تاییدیه Imed دارد
حداکثر تورک برای کاوراسکرو 15 NCM
حداکثر تورک اباتمنت 30 NCM
بازه قطرها(mm) 3 الی 6
بازه ارتفاع(mm) 5.5 الی 17

انواع محصولات

ایمپلنت Argon

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد محبوبیت این درمان در بین بیماران بسیار زیاد می باشد به همین دلیل کشور های متفاوتی دارای صنعت ایمپلنت سازی می باشند و برند های مختلفی در آنها فعالیت می کند که یکی از آنها آلمان است.

ایمپلنت آرگون چیست؟

کشور آلمان به صنعت بسیار پیشرفته در اروپا معروف می باشد و در صنعت ایمپلنت سازی نیز فعالیت بسیار گسترده ی دارد. در حقیقت برند های متفاوتی در این کشور مشغول ساخت ایمپلنت های دندان هستند که کیفیت آنها یکسان نمی باشد. ایمپلنت آرگون متعلق به آلمان می باشد و فعالیت خود را در سال 1999 آغاز کرده است.

قیمت ایمپلنت Argon

یکی از مهم ترین فاکتور های هر درمان که برای بیماران اهمیت بسیار زیادی دارد قیمت آن درمان می باشد. باید گفت: قیمت ایمپلنت دندان به عوامل متفاوتی بستگی دارد که یکی از مهم ترین عوامل برند انتخابی بیمار می باشد. به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که قیمت ایمپلنت Argon بر هزینه های کلی این درمان تاثیر می گذارد.
قیمت ایمپلنت آرگون

قیمت ایمپلنت آرگون

قیمت ایمپلنت آرگون به صورت حدودی به ازای هر واحد 12.000.000 میلیون تومان می باشد. حال سوال اصلی اینجاست که آیا این برند ارزش پرداخت این هزینه را دارد پس با ما همراه باشید تا آن را بررسی کنیم.

ارزش خرید ایمپلنت آرگون

به صورت ساده می توان گفت ارزش خرید، تناسب بین کیفیت و قیمت هر محصول می باشد که فاکتور بسیار مهمی است. در حقیقت ایمپلنت آرگون محصولات بسیار با کیفیتی را تولید می کند که این مورد یکی از مزایای بزرگ این برند به حساب می آید. [su_spacer size=”10″] از طرفی طول عمر ایمپلنت دندان با کیفیت محصولات مورد استفاده در آن ارتباط مستقیمی دارد. می توان گفت کیفیت ایمپلنت های Argon تا حدی بالا است که این برند دارای ضمانت مادام العمر می باشد. بر اساس موارد گفته شده می توان نتیجه گرفت که ارزش خرید ایمپلنت های Argon بسیار بالا است.

مقایسه قیمت ایمپلنت Argon با رقبا

همانطور که می دانید ایمپلنت دندان محبوبیت بسیار زیادی دارد به همین دلیل برند های متفاوتی در کشور های مختلف مشغول ساخت ایمپلنت های دندان هستند که قیمت و کیفیت آنها یکسان نمی باشد. به همین دلیل ما قصد داریم قیمت ایمپلنت Argon را به صورت کلی با دیگر برند های سازنده ایمپلنت مقایسه نمائیم. [su_spacer size=”10″] قیمت ایمپلنت آرگون از ایمپلنت های آمریکایی و سوئیسی پایین تر می باشد اما قیمت این برند از ایمپلنت های کره ای بیشتر است. البته به یاد داشته باشید که این مقایسه به صورت بسیار کلی انجام شده است.

فیکسچر های آرگون

فیکسچر یا پایه ایمپلنت قسمتی از این درمان می باشد که درون استخوان فک شما قرار می گیرد. فیکسچر ها در بین محصولاتی که در این درمان استفاده می شود به علت وظیفه آنها دارای اهمیت زیادی می باشند. وظیفه فیکسچر یا پایه ایمپلنت مانند ریشه دندان طبیعی شما می باشد به همین علت نیز برند های ایمپلنت سازی در ساخت و طراحی آنها نهایت دقت خود را استفاده می کنند.
فیکسچر های آرگون

فیکسچر های آرگون

فیکسچر K3pro Short

همانطور که می دانید بیمار های متفاوت دارای شرایط درمانی مختلفی می باشند به همین علت نیز برند های ایمپلنت سازی دارای فیکسچر های متفاوت با سایز های متفاوت می باشند. فیکسچر k3pro-short یکی از مدل های ایمپلنت آرگون می باشد که دارای ویژگی های خاصی است. [su_spacer size=”10″] برخی از بیماران دارای شرایط مناسب استخوانی نمی باشند به همین علت نیز نیاز به فیکسچر هایی با ارتفاع کم می باشند. همانطور که از اسم این فیکسچر و توضیح های قبل مشخص است این فیکسچر ها دارای ارتفاع کمی می باشند. یکی از ویژگی های این فیکسچر را می توان بازسازی و حفظ موثر استخوان نامید.

فیکسچر K3pro Rapid

همانطور که در ابتدا مقاله نیز گفته شد بخش طراحی فیکسچر ها یکی از قسمت های مهم می باشد زیرا می تواند ویژگی های خاصی را به فیکسچر ها ارائه دهد. طراحی بدنه این فیکسچر به شکل مخروطی می باشد از طرفی نیز رزوه های این فیکسچر به شکل self-tapping طراحی شده است. همین طراحی باعث شده تا ثبات اولیه این فیکسچر افزایش یابد و شما بتوانید از آن در ایمپلنت های فوری استفاده نمائید.

فیکسچر K3pro Sure

یکی از انواع ایمپلنت دندان را می توان ایمپلنت فوری معرفی کرد. ایمپلنت فوری دارای طول درمان کوتاه تری می باشد به همین علت نیز دارای محبوبیت بالایی است اما در این نوع ایمپلنت باید از فیکسچر های خاصی استفاده کرد. [su_spacer size=”10″] فیکسچر K3pro Sure دارای طراحی استوانه می باشد و همچنین رزوه های آن به صورت فشرده طراحی شده است. تمام موارد که در قبل ذکر شد باعث می شود این فیکسچر همانند مدل قبلی دارای ثبات اولیه بالایی باشد تا بتوان از آن در ایمپلنت فوری استفاده کرد.

فیلم ایمپلنت آرگون

فیلم ایمپلنت آرگون که در قسمت زیرین قرار گرفته است به معرفی فیکسچرهای این برند می پردازد و به صورت خلاصه مزایای آنها را بیان می کند. ما به شما مشاهده این فیلم را پیشنهاد می کنیم.

کیت جراحی Argon

کیت جراحی Argon کیت جراحی از دیگر محصولاتی می باشد که برای این درمان مورد استفاده قرار می گیرد و دارای اهمیت است. کیت جراحی وظیفه دارد وسایل مورد نیاز در روند درمان را در اختیار پزشک قرار دهد. یکی از ویژگی هایی که هر کیت جراحی باید دارای آن باشد سازگاری با دیگر محصولات است به همین علت برند های ایمپلنت سازی کیت های جراحی مخصوص خود را ارائه می دهند. [su_spacer size=”10″] این برند نیز مانند تمام برند های ایمپلنت سازی دارای کیت های جراحی مخصوص به خود است. کیت جراحی آرگون به سه دسته تقسیم می شود که هر کدام از آنها دارای ویژگی های مخصوص به خود است. کیت های جراحی آرگون به شرح زیر است: [su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_list icon=”icon: check” icon_color=”#4fe563″]
  • K3Pro Professional
  • K3Pro Rapid Precision
[/su_list][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_list icon=”icon: check” icon_color=”#4fe563″]
  • K3Pro Basic Tray
  • K3Pro Rapid Precision
[/su_list][/su_column][/su_row] منبع: Argon implant

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین K3PRO Short Argon
K3PRO Short
قطر(mm) ارتفاع(mm)
4 5.5/6.5
4.5 5.5/6.5
5 5.5/6.5
6 5.5/6.5
جدول سایز های لاین K3PRO SURE Argon
K3PRO SURE
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3 9/11/13/15/17
3.5 9/11/13/15/17
4 7.5/9/11/13/15/17
4.5 7.5/9/11/13/15/17
5 7.5/9/11/13
6 7.5/9
جدول سایز های لاین K3PRO SURE Argon
K3PRO SURE
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3 9/11/13
3.5 9/11/13
4 7.5/9/11/13
4.5 7.5/9/11/13
5 7.5/9/11/13
6 7.5/9

اطلاعات نمایندگی

یکی دیگر از مواردی که می تواند در این درمان مهم باشد وجود نمایندگی است. نمایندگی می تواند برای بیمار و پزشک آرامش خاطر به ارمغان بیاورد زیرا وجود آن تضمینی برای اصالت کالا و موجود بودن تجهیزات مورد نیاز است. آرمان ایده طب پوریا نام نمایندگی ایمپلنت آرگون می باشد که در سال1394 فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است. نام مدیر عامل این شرکت سید وحید نکته دان اصفهانی می باشد و مسئول فنی آن نیز پرندیس حجت پناه می باشد.
آرمان ایده طب پویا
Argon نمایندگی ایمپلنت
راه های ارتباطی آدرس دفتر شناسه ملی شرکت شماره ثبت
021-88218681 تهران-ملاصدرا 14005068081 475245

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت Argon”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *