ایمپلنت Core1

بی دندانی نوعی بیماری به حساب می آید زیرا بر سلامتی و زیبایی چهره شما تاثیر می گذارد و از طرفی افراد بسیار زیادی دچار آن هستند. به همین دلیل درمان های متفاوتی برای آن ارائه شده است که بهترین آنها ایمپلنت دندان می باشد. ما در این مقاله به بررسی کامل ایمپلنت Core1 می پردازیم پس با ما همراه باشید.

به دلیل محبوبیت ایمپلنت دندان، برند های متفاوتی در حال تولید محصولات مورد نیاز این درمان می باشند. باید به شما بگوییم برند ایمپلنت شما بسیار مهم است زیرا می تواند بر درصد موفقیت و طول عمر این درمان به صورت مستقیم تاثیر بگذارد. ما در این مقاله علاوه بر بررسی کیفیت این برند موارد دیگری، نظیر قیمت ایمپلنت Core1 ، ارزش خرید آن و … بررسی خواهیم کرد.

مشخصات ایمپلنت

نام برند Cybermed
کشور سازنده کره
تاریخ شروع فعالیت 1998 میلادی
نام نمایندگی در ایران
تاییده FDA دارد
تاییدیهCE دارد
بازه قطر اتصال داخلی(mm)
نوع اتصال داخلی HEX
نوع متریال پایه تیتانیوم گرید4
کاور اسکرو در جعبه دارد
پاسپورت
تاییدیه Imed
بازه قطرها(mm) 3.3 الی 4.9
بازه ارتفاع(mm) 8.5 الی 13

انواع محصولات

در حالت کلی برند های ایمپلنت سازی در کشور های متفاوتی مشغول به فعالیت می باشند که معروف ترین آنها آمریکا، سوئیس، کشور های اروپایی و ایمپلنت های کره ای هستند. اما همیشه سوال های متفاوتی از ایمپلنت های کره ای در ذهن بیماران بوده است که ایمپلنت Core1 یکی از آنها می باشد.

ایمپلنت Core1 چیست؟

ایمپلنت Core1 همانطور که در بالا گفته شد متعلق به کره می باشد و فعالیت خود را در سال 1998 آغاز کرده است. این شرکت در حال تولید محصولات مورد نیاز برای ایمپلنت دندان می باشد اما شاید برای شما جالب باشید تا بدانید نام اصلی این برند Cybermed است.

قیمت ایمپلنت Core1

قیمت ایمپلنت دندان برای بیماران اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا شرایط اقتصادی بیماران یکسان نمی باشد. در حقیقت قیمت ایمپلنت Core1 به صورت میانگین 6.000.000 الی 8.000.000 تومان است که این هزینه مروبط به یک پایه ایمپلنت می باشد.
قیمت ایمپلنت Core1

قیمت ایمپلنت Core1

البته به یاد داشته باشید به جزء قیمت ایمپلنت Core1 موارد دیگری نیز بر هزینه های این درمان تاثیر می گذارند که شما باید از آنها مطلع باشید. قیمت ایمپلنت دندان به صورت خلاصه به موارد زیر وابسته است: [su_list icon=”icon: money” icon_color=”#1f6718″]
 • دستمزد پزشک
 • هزینه های جانبی
 • تعداد پایه ایمپلنت مورد نیاز
 • تعداد روکش ایمپلنت مورد نیاز
 • برند ایمپلنت انتخابی توسط بیمار
[/su_list]

مقایسه قیمت ایمپلنت Core1 با رقبا

همانطور که در قسمت های بالایی این مقاله به شما گفتم، برند های متفاوتی در حال تولید ایمپلنت دندان هستند که قیمت آنها یکسان نمی باشد. به همین دلیل نیز ما در این قسمت قصد داریم قیمت ایمپلنت Core1 را با دیگر کشور ها مقایسه کنیم. [su_spacer size=”10″] البته به یاد داشته باشید که این مقایسه به صورت بسیار کلی انجام می شود. در حقیقت قیمت ایمپلنت Core1 از ایمپلنت های سوئیسی، آمریکایی و اروپایی پایین تر می باشد به همین دلیل نیز محبوبیت این ایمپلنت در ایران بالا است.

ارزش خرید ایمپلنت Core1

در این بخش قصد داریم ارزش خرید ایمپلنت Core1 را مورد بررسی قرار دهیم. برای این کار باید دو فاکتور مهم این برند یعنی قیمت و کیفیت آن را با یکدیگر مقایسه کنیم تا ارزش خرید ایمپلنت Core1 حاصل شود پس با ما همراه باشید. [su_spacer size=”10″] ایمپلنت Core1 توانسته در سال 2019 مجوز CE را کسب کند که این مورد نشان از کیفیت مطلوب این برند است از طرفی همانطور که در بالا اشاره شد قیمت این برند اقتصادی می باشد پس بر این اساس می توان نتیجه گرفت ارزش خرید ایمپلنت Core1 متوسط روبه بالا است.

فیکسچر های ایمپلنت Core1

فیکسچر یا پایه ایمپلنت نام محصولی بسیار مهم در این درمان است که نقش ریشه دندان را ایفا می کنند. در حقیقت فیکسچر ها در درون استخوان فک شما قرار می گیرند و پس از مدتی با این استخوان جوش می خورند.  پس از طی شدن این فرایند دیگر محصولات این درمان بر روی فیکسچر ها قرار داده می شود و در حقیقت پایه ایمپلنت ها استحکام این درمان را حفظ می کنند.

فیکسچر ایمپلنت Core1

اگر ابتدای این مقاله را به یاد داشته باشید گفتم نام این برند Cybermed می باشد. اما در ایران به نام ایمپلنت Core1 شهرت یافته است. دلیل این موضوع نام فیکسچر های این برند می باشد که نام آنها Core1 است. [su_spacer size=”10″] طراحی فیکسچر Core1 به گونه ای است که رزوه های آن به صورت دوگانه می باشد. رزوه های دوگانه باعث می شود تا زمان جراحی ایمپلنت کاهش یابد و پایداری اولیه آنها بالا رود. از طرفی در این فیکسچر ها از سطوح SLA استفاده شده است.

مزایای پایه ایمپلنت Core1

از مزایای این فیکسچر می توان به پایداری اولیه آن اشاره کرد که اهمیت بسیار زیادی دارد از طرفی نیز سطوح SLA به کار رفته در این فیکسچر می توانند درصد موفقیت درمان شما را بالاتر ببرند که این مورد از دیگر مزایای این پایه است.

کیت جراحی ایمپلنت Core1

ایمپلنت دندان درمانی تخصصی به حساب می آید که برای انجام آن پزشک معالج به تجهیزات تخصصی نیاز دارد. در حقیقت این تجیهزات که برای انجام ایمپلنت دندان مورد نیاز است درون کیت جراحی قرار می گیرد.
کیت جراحی Core1

کیت جراحی Core1

یکی از نکاتی که در کیت جراحی اهمیت بسیار زیادی دارد سازگاری تجهیزات درون آن با دیگر محصولات است. به همین دلیل هر برند ایمپلنت سازی، کیت جراحی مخصوص به خود را ارائه می دهد که ایمپلنت Core1 نیز از این قاعده خارج نمی باشد. انواع کیت جراحی ایمپلنت Core1 به شرح زیر است: [su_list icon=”icon: briefcase” icon_color=”#1f6718″]
 • CORE Master KIT
 • CORE1 Guide KIT
 • CORE Prosthetic KIT
 • CORE Sinus Master KIT
 • CORE Universal Guide KIT
[/su_list] همانطور که در بالا مشاهده کردید ایمپلنت Core1 دارای انواع متفاوتی از کیت های جراحی می باشد. باید به شما بگوییم در هر کدام از این کیت ها، ابزار متفاوتی وجود دارد به همین دلیل هر کدام از آنها برای فرآیند خاصی طراحی و تولید شده اند. [su_spacer size=”10″] منبع: Cybermed

جدول سایز ها

جدول سایز های لاین Core1 Cybermed
Core1
قطر(mm) ارتفاع(mm)
3.3 8.5/10/11.5/13
3.6 8.5/10/11.5/13
3.8 8.5/10/11.5/13
4.1 7/8.5/10/11.5/13
4.2 7/8.5/10/11.5/13
4.35 7/8.5/10/11.5/13
4.6 7/8.5/10/11.5/13
4.65 7/8.5/10/11.5/13
4.65 7/8.5/10/11.5/13
4.97 7/8.5/10/11.5/13

اطلاعات نمایندگی

در درمان ایمپلنت دندان از محصولات متفاوتی استفاده می شود که دو مورد از آنها را در بالا به شما معرفی کردیم. در حالت کلی محصولات اصلی مورد نیاز برای انجام ایمپلنت دندان به شرح زیر می باشد: [su_list icon=”icon: check” icon_color=”#1f6718″]
 • اباتمنت
 • هیلینگ
 • فیکسچر
 • کیت جراحی
 • روکش ایمپلنت
[/su_list] در حقیقت کیفیت و اصالت کالا های بالا در این درمان اهمیت بسیار زیادی دارد و از طرفی این محصولات باید در بازار ایران به صورت  فعال در دسترس باشند زیرا طول عمر این درمان بالا است و در هر زمان ممکن است شما نیاز به این محصولات داشته باشید.

نمایندگی ایمپلنت Core1

وجود نمایندگی ایمپلنت ها در ایران اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا بر اساس گفته های بالا نمایندگی ایمپلنت Core1 وظیفه دارد تا اصالت و کیفیت محصولات این برند را ضمانت کند و از طرفی خیال شما برای وجود محصولات مورد نیاز، راحت خواهد بود. متاسفانه تیم implant28 هنوز نمایندگی رسمی ایمپلنت Core1 را پیدا نکرده است. اما در صورت پیدا کردن این نمایندگی حتما اطلاعات آن را در این قسمت برای شما قرار خواهیم داد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایمپلنت Core1”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *